Çukurova GİAD’ın geleneksel buluşmaları devam ediyor

(HABER MERKEZİ)-TOROS-30’uncu kuruluş yıldönümünde Adana’ya çok amaçlı hizmet binası kazandıran Çukurova GİAD ailesi, dayanışmanın eseri olan tesiste ilk defa düzenlenen Geleneksel Öğle Yemeği etkinliğinde buluştu....

Çukurova GİAD’ın geleneksel buluşmaları devam ediyor
Yayınlama: 02.12.2022
A+
A-

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-30’uncu kuruluş yıldönümünde Adana’ya çok amaçlı hizmet binası kazandıran Çukurova GİAD ailesi, dayanışmanın eseri olan tesiste ilk defa düzenlenen Geleneksel Öğle Yemeği etkinliğinde buluştu. Yeşil alanlarla iç içe olan çok amaçlı hizmet binasının nehir manzaralı terasındaki programda, Guinness Rekorlar Kitabı’na girmeyi başaran Ciğerci Ulaş’ın işletmecisi, dernek üyesi Gül Kıstak’ın ekibi tarafından pişirilen kebaplar ikram edildi.
Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Adana’nın geleceğine yön veren genç iş insanlarını tek çatı altında buluşturan sivil toplum kuruluşu olarak sosyal etkinliklere verdiklerini önemi bu organizasyonda da ortaya koydu. Güneşli bir sonbahar gününde Çukurova GİAD Hizmet Binası’nın terasında bir araya gelen Adanalı genç iş insanları, keyifli sohbetlerle dostluklarını pekiştirdi.
Etkinliğe katılan tüm üyelerle selamlaşarak hal hatır sorun Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, hizmet binasının yapımında bağış ve emekleriyle destek veren hemşehrilerine bir kez daha teşekkür etti.
Başkan Sakarya, “Çukurova GİAD Hizmet Binamız, Adanalı genç iş insanlarının çeşitli cemiyet etkinliklerine, konferans ve toplantılara ev sahipliği yaparken eğitim faaliyetlerimiz için de konforlu bir mekân olacak. ‘Gençlere yatırım geleceğe yatırım’ sloganıyla hayata geçirdiğimiz Çukurova GİAD Akademi programını hizmet binamızda sürekli hale getireceğiz. Türkiye için nitelikli insan kaynaklarını yetiştirmeye, girişimci genç iş insanlarını çalışma hayatına kazandırmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.