Ünlüler Anadolu Propolisinin 10.yılı davetinde buluştu

(İHA) - Arı Ürünleri Uzmanı Dr. Aslı Elif Tanuğur Samancı, İstanbul Teknik Üniversitesi Arı Teknokent’te kurduğu BEE’O Propolis’in 10. yılını özel bir davetle kutladı. Anadolu...

Ünlüler Anadolu Propolisinin 10.yılı davetinde buluştu
Yayınlama: 16.12.2023
A+
A-

(İHA) – Arı Ürünleri Uzmanı Dr. Aslı Elif Tanuğur Samancı, İstanbul Teknik Üniversitesi Arı Teknokent’te kurduğu BEE’O Propolis’in 10. yılını özel bir davetle kutladı. Anadolu propolisi ile geliştirilen yeni ürünlerinin de tanıtıldığı kutlamada ünlü isimler Burcu Esmersoy olmak üzere, Aslı Gümüşel, Aypen Telci, Arda Gürdal, Aslı Gürer, Benan Terzioğlu, Betül Avcı, Bilge Yenigül, Ceylan Çapa, Selin Yağcıoğlu, Burcu Şendir, Melda Narmanlı Çimen, Melis Dilmener, Neva Dürüst, Lale Danışman, Serhat Şen, Ümit Karalar Gökmen, Rüya Büyüktetik Cansağlar gibi ünlü isimler, 6 Aralık’ta Feriye İstanbul’da düzenlenen davette bir araya geldi.

Başarılarla dolu girişimcilik hikayesi

Anadolu propolisinin ilk kez yerli üretimini başlatan kadın girişimci Dr. Aslı Elif Tanuğur Samancı; “Geliştirdiğimiz patentli ve inovasyon ödüllü özütleme teknolojisiyle, Türkiye’de ilk kez yerli üretimini başlattığımız propolisi özütleyerek, insan vücudunun en yüksek oranda sindirebileceği ve tam olarak faydalanabileceği inovatif bir forma dönüştürdük. İstanbul Teknik Üniversitesi Arı Teknokent’te başlayan yolculuğumuz bugün büyük bir ekosisteme dönüştü. 10 yıldır hayata geçirdiğimiz projeler, geliştirdiğimiz ürünler ve teknolojiler ile ulusal ve uluslararası arenada 80’i aşkın ödüle layık görülmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu yıl en büyük gururu, tüm sektörlerden 2500 firmanın katıldığı Türkiye’nin İnovalig yarışmasında aldığımız birincilik ödülü ile yaşadık. Hali hazırda Anadolu Propolisi Damlamız ile yapılmış ve literatüre girmiş, 20’yi aşkın bilimsel çalışmamız bulunmakta. Hem ürün portföyümüzü hem de bilimsel ve inovatif çalışmalarımızı geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Davete katılan ünlü sunucu Burcu Esmersoy, yıllar önce Aslı Elif Tanuğur Samancı’yı TV programıma davet ettiğini belirterek ” İlk olarak arı ürünleri ile orada tanıştım diyebilirim. O günden bugüne, doğal, faydalı ve lezzetli ürünlerini düzenli olarak kullanmaya başladım. Hem çocuk hem yetişkinlerin farklı ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirilen bu yenilikçi ve doğal ürünlerin; genç, güzel ve sağlıklı kalmamıza katkı sağladığına inanıyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.