Emekli kütüphanesi’nin temelleri atıldı

(HABER MERKEZİ)-TOROS- Yüreğir Belediyesi tarafından Kışla Mahallesi Çamlık Caddesi üzerine yapılacak olan ‘Emekli Kütüphanesi’nin temeli düzenlenen törenle atıldı. Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir söz verdiği...

Emekli kütüphanesi’nin temelleri atıldı
Yayınlama: 29.06.2022
A+
A-

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS- Yüreğir Belediyesi tarafından Kışla Mahallesi Çamlık Caddesi üzerine yapılacak olan ‘Emekli Kütüphanesi’nin temeli düzenlenen törenle atıldı.

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir söz verdiği projeleri bir bir hayata geçiriyor. Kışla Mahallesi’nde temeli atılan ve tamamlandığında emeklilerin zamanlarını en verimli şekilde geçirebilecekleri, içerisinde dinlenme ve sohbet alanları yer alacak olan ‘Emekli Kütüphanesi’ emeklilerin yeni buluşma noktası haline gelecek.

Temel atma töreni öncesi bir konuşma yapan Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, “Hemşehrilerimize verdiğimiz sözleri bir bir yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kışla Mahallemize kazandıracağımız Emekli Kütüphanemiz şimdiden hayırlı olsun. İnşallah kısa sürede tamamlayıp emeklilerimizin hizmetine sunacağız. Kıymetli büyüklerimiz buraya gelerek çaylarını içip, gazete ve kitaplarını okuyabilecekler. Büyüklerimiz için ne yapsak azdır.” dedi.

77 m² kapalı alana sahip Emekli Kütüphanesi içerisinde mutfak ve mescit de bulunacak. Tesisin Ağustos ayında hizmete sunulması planlanıyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.