Nuri Karslıoğlu, Engelsiz Kızılay Akdeniz Koordinatörü oldu

Nuri Karslıoğlu, Engelsiz Kızılay Akdeniz Koordinatörü oldu
Yayınlama: 23.05.2022
A+
A-

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Yardım etmenin engel tanımadığını ortaya koyarak engelsiz bireylerin Kızılay’a gönüllü katılımına öncülük eden Engelsiz Kızılay Adana İl Başkanı Nuri Karslıoğlu, Engelsiz Kızılay Akdeniz Koordinatörlüğü görevine getirildi.

Kızılay Genel Sekreteri Ramazan Saygılı, Nuri Karslıoğlu’nu tebrik ederek, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da başarılı çalışmalara imza atacağına inandığını bildirdi. Saygılı, Kızılay’ın toplumun tüm kesimlerine hitap ettiğine vurgu yaparak, “Bir taraftan genç Kızılay diğer yandan merhamet çınarı Kızılay Kadın ve Kızılay Genç gibi oluşumlarla iyilik hareketinin büyüyerek devam ettiğini söyledi.

İyiliğin toplumun her kesimine bulaşması için çaba harcayan Kızılay gönüllülerinin ulvi bir görev üstlendiğini vurgulayan Ramazan Saygılı, Engelsiz Kızılay ile de toplumun kılcal damarlarına dokunmaya devam ettiklerini belirterek, “Bu oluşumla iyiliğin, yardım etmenin engel tanımadığını ortaya koyan tüm Engelsiz Kızılay gönüllülerini bu vesile ile bir kez daha tebrik ediyorum” dedi.

Bölgedeki 7 ilden sorumlu olacak Engelsiz Kızılay Akdeniz Koordinatörüne atanan Nuri Karslıoğlu ise kendisine bu görevi veren Kızılay Genel Sekreteri Ramazan Saygılı ve Genel Sekreter Yardımcısı Murat Ellialtı’ya teşekkür ederek, tüm Kızılay ailesi ile bu iyilik hareketinin içinde olmanın verdiği mutluluğu dile getirdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.