ESRA TOKELLİ” KENDİMİ TAHSİN’NİN ANNESİNİN YERİNE KOYDUM ÇOK ÜZÜLDÜM” 

TOROS (Haber Merkezi) - Geçtiğimiz hafta sonu final bölümü canlı yayınlanan Masterchef Allstar’ın birincisi Esra Tokelli olmuştu. Canlı yayında tansiyonu düşen rakibi Tahsin Küçük için...

ESRA TOKELLİ” KENDİMİ TAHSİN’NİN ANNESİNİN YERİNE KOYDUM ÇOK ÜZÜLDÜM” 
Yayınlama: 11.01.2024
A+
A-

TOROS (Haber Merkezi) – Geçtiğimiz hafta sonu final bölümü canlı yayınlanan Masterchef Allstar’ın birincisi Esra Tokelli olmuştu. Canlı yayında tansiyonu düşen rakibi Tahsin Küçük için açıklama yapan Tokelli “üzüldüm” dedi.

Defalarca potaya girmesine rağmen sakinliği ile her potadan çıkan ve yarışmada anaç tavırları ile sevilen Tokelli final gecesi heyecandan bayılan Tahsin’e ilk yardım edenlerden oldu.

Tokelli o gece ile ilgili “ Hepimiz için uzun ve yorucu bir maratondu. Heyecandan günlerce uyumadık, tarifler çıkardık, denedik, bazen yemek yemeği, su içmeyi unuttuk. Tahsin’nin bünyesi heyecana dayanamadı sanıyorum. Ben bir an yarışmayı falan unuttum iç güdüsel olarak anneliğim ağır bastı. Anne refleksi olarak tuttum bir an yoksa düşecekti. Sonrasında kendimi Tahsin’nin annesinin yerine koydum o kadar meraklandım ve üzüldüm ki. Neyse ki çabuk toparlandı.” Dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.