Magazin

Doğal Yeşil Fırın ilk şubesini Gürselpaşa’da açtı

    (HABER MERKEZİ)-TOROS-Doğal Yeşil Fırın kokusu şimdi de Gürselpaşa’dan yayılıyor. “Tadı damağında, tarifi mutluluğunda” sloganıyla ürünlerini sürekli geliştiren Doğal Yeşil Fırın, Adana’daki ilk şubesini Gürselpaşa’da açtı. Adana protokolünün de..

Doğal Yeşil Fırın ilk şubesini Gürselpaşa’da açtı

 

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Doğal Yeşil Fırın kokusu şimdi de Gürselpaşa’dan yayılıyor. “Tadı damağında, tarifi mutluluğunda” sloganıyla ürünlerini sürekli geliştiren Doğal Yeşil Fırın, Adana’daki ilk şubesini Gürselpaşa’da açtı. Adana protokolünün de katıldığı açılış töreni vatandaşların yoğun ilgisini gördü.

Doğal Yeşil Fırın Gürselpaşa Şubesi; Adana Valisi Süleyman Elban, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Adana İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, Seyhan Kaymakamı Mustafa Yavuz, Çukurova Kaymakamı Mustafa Kaya, Sarıçam Kaymakamı Müfit Gültekin, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Adana İl Müftüsü Mehmet Taşçı, Adana İl Tarım Müdürü Muhammet Ali Tekin ve Çukurova İlçe Tarım Müdürü Hüseyin Tunaz ve Doğal Yeşil Fırın’ın kurucusu Faruk Korkmaz tarafından açılış kurdelesinin kesilmesiyle hizmete açıldı.

Dede mesleği değirmencilikten gördüklerini geliştiren, yıllarını bu sektöre vererek hayallerini süsleyen doğal ve katkısız üretim gayreti ile pastane ürünleri üreten işletmesini kuran Faruk Korkmaz, açılışta yaptığı konuşmada ilk şubelerini açmış olmanın gururunu yaşadıklarını dile getirdi. Korkmaz, “Doğal Yeşil Fırın ürünleri Adanalılar tarafından çok sevildi, çok benimsendi. Adana’ya verdiğimiz sözü yerine getirerek her noktaya rahatlıkla ulaşabilmek için ilk şubemizi Gürselpaşa’da açtık.” diye konuştu.

Açılışın ardından Keman Sanatçısı ve DJ Uğur Yıldırım’ın müzik dinletisi eşliğinde misafirlere Doğal Yeşil Fırın’ın lezzetli ürünleri ikram edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL