Boğa:Asla unutulmayacaksın Atam!

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Adana Genç İş İnsanları Derneği (ADANAGİAD) Başkanı Ali Can Boğa, aramızdan ayrılışının 84'üncü yıldönümünde Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü özlem ve minnetle andıklarını...

Boğa:Asla unutulmayacaksın Atam!
Yayınlama: 10.11.2022
A+
A-

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Adana Genç İş İnsanları Derneği (ADANAGİAD) Başkanı Ali Can Boğa, aramızdan ayrılışının 84’üncü yıldönümünde Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü özlem ve minnetle andıklarını söyledi. Tarih 10 Kasım 1938’i gösterdiğinde yaşama gözlerini kapatan Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün asla unutulmayacağını belirten Ali Can Boğa, “Büyük Önderimiz Atatürk her zaman rehberimiz olarak ülkemizin, halkımızın ve bizim yolumuzu aydınlatmaya devam edecek. Asla unutulmayacaksın Atam” dedi.

“YOLUNDAN YÜRÜMEYİ SÜRDÜRÜYORUZ”

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 84’ncü yıldönümünde yazılı bir açıklama yapan ADANAGİAD Başkanı Ali Can Boğa, “Tüm çaresizlik, yoksulluk ve imkansızlıklara rağmen ülkemizi amansız düşman işgalinden görkemli bir kurtuluş mücadelesiyle bağımsızlığa kavuşturan Ulu Önderimiz Atatürk’ü ve kahraman silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve özlemle anıyoruz. Bilinmelidir ki Türk milleti Atatürk’ün çizdiği yoldan asla ayrılmadan yürümeye, O’nun ölümsüz eserlerine hep sahip çıkmaya devam edecektir” diye konuştu.

“YÜREKLERİMİZDE YAŞIYOR”

Büyük Önder Atatürk’ün gösterdiği ‘Muassır medeniyet seviyesi’ne ulaşmak için canla başla çalışmayı sürdürdüklerini vurgulayan ADANAGİAD Başkanı Ali Can Boğa, şunları kaydetti:

“Sönmez ışığıyla Atatürk, sonsuza kadar hep kılavuzumuz olmaya devam edecektir. Ne mutlu ki Atamızın emaneti Türkiye Cumhuriyeti sonsuza dek yaşayacak. Beden olarak aramızdan ayrılan ancak ölümsüz fikirleri ve eserleriyle yüreklerimizde yaşayan Atatürk başta olmak üzere, ülkemizin kurtuluşunda canıyla ve kanıyla bedel ödeyen kahraman silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi, ebediyete göç eden yiğit gazilerimizi, rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.