Güncel Spor

Uykız: Dostluk çok önemli

  MHP Seyhan İlçe Başkan Yardımcısı ve spor sevdalısı iş insanı Hakan Uykız, dostları ile kahvaltıda bir araya geldi. Dostluğun çok önemli olduğunu belirten Hakan Uykız, “Adana Hadırlıgücü Başkanlığım döneminde..

Uykız: Dostluk çok önemli

 

MHP Seyhan İlçe Başkan Yardımcısı ve spor sevdalısı iş insanı Hakan Uykız, dostları ile kahvaltıda bir araya geldi. Dostluğun çok önemli olduğunu belirten Hakan Uykız, “Adana Hadırlıgücü Başkanlığım döneminde spor camiasında güzel ve anlamlı dostluklar kurdum. Böyle organizelere her zaman önem vereceğim” dedi.

MHP Seyhan İlçe Başkan Yardımcısı ve spor sevdalısı iş insanı Hakan Uykız’ın şehrimizin tanınmış mekanlarından Hacı Bayram’da bulunan Ünal Gıda (Sahurcu Rüstem)’da vermiş olduğu kahvaltıda, MHP Seyhan İlçe Başkanı Baha Bener, spor sevdalısı iş insanı Ramazan Çimen, Anadolu 19 Mayısspor Başkanı Senayi Yıldız, Sarıçam Kürkçülerspor Başkanı Metin Eker, Seyhan Belediyesi Basın Sorumlusu Hüseyin Arat, Yüreğir Belediyesi Başkan Danışmanı Şehmus Baysal, Kiremithanespor Antrenörü Burhan Sürer, Yüksel Gençlik Antrenörü Fikret Akbaş, gazeteci Hamza Güngör ve gazeteci Eyüp Demir hazır bulundu.Haber: Hayrettin GÜNBEYİ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL