Güncel

Türkistanlılar derneği mezuniyet töreni

  (HABER MERKEZİ)-TOROS- Türkistanlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Osman BEG, Çukurova Üniversitesi’nden mezun olan Güney Türkistanlı öğrencilerinin mezuniyetini teşekkür belgesi vererek tebrik etti. Türkistanlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı..

Türkistanlılar derneği mezuniyet töreni

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS- Türkistanlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Osman BEG, Çukurova Üniversitesi’nden mezun olan Güney Türkistanlı öğrencilerinin mezuniyetini teşekkür belgesi vererek tebrik etti.

Türkistanlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Osman BEG, “Ailelerini, anavatanlarını geride bırakıp geleceğini yeniden inşa etmek için Adana’ya okumaya gelen Güney Türkistanlı öğrencilerimiz Çukurova Üniversitesi’nden mezun oldular. Onların bu başarısı bizleri çok mutlu etti ve gururlandırdı. Bizler, o öğrencilerimizin buradaki ailesi olmak için elimizden geleni yaptık, onlar da öğrencilik vazifesini yerine getirmek için ellerinden geleni yaptılar. Onlarla mezuniyetlerinin sevincini paylaşmak için bir teşekkür belgesi hazırladık ve Türkistanlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nde; Adana Özbekistan Fahri konsolosu Sayın İlker MEDENİ, İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Recep KURTOĞLU ‘nun katılımları ile belgelerini öğrencilerimize takdim ettik. Gelecek hayatlarında da başarılarının devamını dileriz.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL