Yerel

Seyhan Rotary’den ev kadınlarına destek

  (HABER MERKEZİ) –TOROS – Adana Seyhan Rotary Kulübü, sosyal projeler kapsamında ev kadınlarına destek projesinin sponsorluğunu üstlendi. Seyhan Rotary Kulübü Başkanı Tolga Akman, “EVKA Komitesi kapsamında 3 ev kadınımız,..

Seyhan Rotary’den ev kadınlarına destek

 

(HABER MERKEZİ) –TOROS – Adana Seyhan Rotary Kulübü, sosyal projeler kapsamında ev kadınlarına destek projesinin sponsorluğunu üstlendi.

Seyhan Rotary Kulübü Başkanı Tolga Akman, “EVKA Komitesi kapsamında 3 ev kadınımız, kulübümüzün sponsorluğunda Milli Eğitim Bakanlığına bağlı aşçı yardımcılığı kursu ile yeni bir yaşama yelken açtılar. Sertifikalarını alan hanımlarımız, sonbaharda da Bakanlığımız tarafından yeni işlerine yerleştirilecekler. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Özellikle kadınlarımız, kız çocuklarımız, gençler ve çocuklarımız için projelerimiz sürecek. Seyhan Rotary Kulübü olarak üyelerimiz, yönetim kurulumuz ve biz destek olan kişi ve kuruluşlar ile çevremize duyarlı olmaya ve projeler geliştirip hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi.

EVKA projesi ile aşçı yardımcılığı kursunu başarı ile tamamlayıp sertifikalarını alan ve yeni bir yaşama yelken açan kadınlarımızda Seyhan Rotary ve emek veren herkese teşekkür ettiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL