Sertaşspor’un sağlık sponsoru EPC oldu

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Erkekler Basketbol 2. Liginde mücadele eden Sertaşspor kulübünün sağlık sponsoru EPC hastanesi oldu. İkinci ligi takımının yanı sıra altyapıdan U10-U18 kategorilerdeki sporcuları da bünyesinde bulunduran...

Sertaşspor’un sağlık sponsoru EPC oldu
Yayınlama: 23.07.2022
A+
A-

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Erkekler Basketbol 2. Liginde mücadele eden Sertaşspor kulübünün sağlık sponsoru EPC hastanesi oldu.

İkinci ligi takımının yanı sıra altyapıdan U10-U18 kategorilerdeki sporcuları da bünyesinde bulunduran Sertaşspor, ortaokul takımında 12, lise takımında da 15 sporcuya kolej bursu sağlıyor. Adana Basketboluna ayrı bir renk getirmeyi hedefleyen Sertaşspor’da Kulüp doktorluğuna Ortopedist Dr. Ercan Atalay’ın getirildi. Kulübün sağlık sponsoru da özel EPC hastanesi oldu. Sertaşspor Kulüp Başkanı Fikret Berhan Özcandan, Dr. Ercan Atalay’ın Adana’daki tüm spor kulüp sporcularına büyük katkı sağladığını belirtirken, Atalay’a flama verdi, “Atalay’a ve EPC Hastanesi yönetimine sağlık anlamında kulübümüze verecekleri destekten dolayı çok teşekkür ediyoruz. Sporcu sağlığı çok önemli. Sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur. Bu nedenle önce sağlık diyoruz ve bir kez daha emeği olan herkese sonsuz teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.