Sakarya’dan Çalışkan’a ziyaret

Sakarya’dan Çalışkan’a ziyaret
Yayınlama: 29.11.2022
A+
A-

 

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Adanalılar Derneği (Kurucu) Genel Başkanı Yunus Sakarya Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan’ı ziyaret etti.

Adanalılar Derneği ve ASKON Adana Şubesi faaliyetleri hakkında istişarelerin yapıldığı görüşmede Başkan Çalışkan: “Şehrimizin bölgesel değerlerinin tanıtılması, geliştirilmesi ve korunması hususunda faaliyet gösteren Adanalılar Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneğinin çalışmaları; hemşehrilerimiz arasında birlik, dostluk, ve dayanışma duygularının gelişmesinde önemli katkılar sağlamaktadır.

Adana’mızın gelişmesine, ticari hacminin artmasına katkı sağlayacak her türlü iş birliğine ASKON Adana olarak hazırız. Başkanımıza nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum.” dedi.

Adanalılar Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Yunus Sakarya, ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan’a kabulleri için teşekkür ederek: “Adana’mızın gelişmesi, tanıtılması ve değerlerinin gelecek nesillere aktarılması için faaliyetlerimize ara vermeden devam edeceğiz. Sizlere de kentimize katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.