Pozantı’da Bungalov Evler’in sayısı artıyor

Pozantı’da Bungalov Evler’in sayısı artıyor
Yayınlama: 28.07.2022
A+
A-

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay, ilçenin turizm çıtasını yükseltmek amacıyla Belemedik Tabiat Parkında atölye ekibine yaptırdığı Ahşap Bungalov Evlere, talebin yüksek olması sebebiyle yenilerini inşa ettiriyor.

Belediye atölye ekibinin kendi imkânlarıyla Belemedik’te yaptığı ve geçtiğimiz yıl halkın hizmetine sunulan 4 adet bungalov evlerden 7 adet daha yapılıyor. Çevre il ve ilçelerden gelen talep ve tam kapasite doluluk oranıyla yüz güldüren Bungalov Evler, hem Belemedik’in hem de ilçenin tanıtımına büyük katkı sağladı. Dünya evine girecek gelin ve damatların evlilik öncesinde çektirdiği düğün fotoğraflarının aranan mekânı olan Bungalov Evler, minimalist yapısı, doğa içerisinde olması ve verdiği huzurla dikkat çekiyor.

BUTİK OTEL YANINA 7 BUNGALOV EV DAHA YAPILIYOR

Belediye Başkanı Mustafa Çay’a gelen geri dönüşler ve memnuniyetler dolayısıyla yine Belemedik’te bulunan ve işletmesi belediyede olan 13 odalı Belemedik Butik Otel etrafına Başkan Çay’ın talimatı doğrultusunda 7 adet daha ahşap bungalov ev yapılıyor. Kurban Bayramı öncesinde inşaat çalışmalarına başlayan atölye ekipleri ilk bungalov evin kaba işini bitirdi.

“BİZ ÇALIŞIYORUZ, POZANTI GELİŞİYOR”

Sık sık çalışmaları yerinde inceleyen ve neredeyse evlerin bütün projelerini çizen Başkan Mustafa Çay, “Pozantı Belediyesi atölye ekiplerimizin Belemedik Butik Otelimiz etrafında yapacağı 7 Adet Bungalov Evlerimizden ilki ete kemiğe büründü ve kendini göstermeye başladı. En kısa zamanda bu muhteşem doğanın ve eşsiz manzaraya karşı hemşerilerimiz ve misafirlerimizi ağırlayacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Biz Pozantı Belediyesi olarak büyük bir aileyiz ve el ele, gönül gönüle daha nice güzelliklere imza atacağız. Biz çalışıyoruz, Pozantı gelişiyor ve turizm destinasyonunda herkesin kabul ettiği, hak ettiğimiz bir popülasyonumuz var” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.