Özal’dan Çalışkan’a ziyaret

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Tek Parti Genel Başkanı Ahmet Özal, Hatay ziyareti çerçevesinde Beyza Piliç Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Necmettin Çalışkan'a nezaket ziyaretinde bulundu. Hatay’a gelen Ahmet Özal Beyza...

Özal’dan Çalışkan’a ziyaret
Yayınlama: 21.11.2022
A+
A-

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Tek Parti Genel Başkanı Ahmet Özal, Hatay ziyareti çerçevesinde Beyza Piliç Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Necmettin Çalışkan’a nezaket ziyaretinde bulundu. Hatay’a gelen Ahmet Özal Beyza Piliç işletme tesisini gezdi.

Çalışkan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sayın Ahmet Özal’a lütfedip zaman ayırdığı için teşekkür ediyorum.” dedi.

Özal, Beyza Piliç tesislerini beğendiğini ifade ederek, ülkenin refahı ve kalkınması için bu tür üretim tesislerinin artırılmasının önemine dikkat çekti.

Sosyal medya hesabından da ziyarete ilişkin açıklama yapan Ahmet Özal, “Hatay’da bulunan Türkiye’nin en büyük damızlık tavuk çiftliğine sahip olan Beyza Tavukçuluğu gezdim. Misafirperverliklerinden dolayı Necmettin Çalışkan’a ve Beyza Tavukçuluk çalışanlarına teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.