Yerel

Öğretmenlere ‘Kurumsal Aidiyet’ semineri

  2022-2023 Eğitim-Öğretim yılı başlarken okullar hazırlıklarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Adana Bil Koleji akademik kadrosu 24+4 Psikolojik Danışmanlık Merkezi Kurucusu Psikolog Hatice Ertuğrul tarafından gerçekleştirilen “Kurumsal Aidiyet” seminerine..

Öğretmenlere ‘Kurumsal Aidiyet’ semineri

 

2022-2023 Eğitim-Öğretim yılı başlarken okullar hazırlıklarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Adana Bil Koleji akademik kadrosu 24+4 Psikolojik Danışmanlık Merkezi Kurucusu Psikolog Hatice Ertuğrul tarafından gerçekleştirilen “Kurumsal Aidiyet” seminerine katıldılar.

Kurumsal aidiyet seminerinde öğretmenlere çalışma hayatlarında kurum ile kendi mesleki kariyer yol haritalarının nasıl birleştireceği anlatıldı. Kendi yol haritalarında yaşadıkları sıkıntıları ve engelleri nasıl aşacakları interaktif şekilde deneyimletildi. Kurumsal Aidiyetlik duygusunun yapısı öğretmenlerle paylaşıldı. Bu tür seminerlerde alınan bilgiler ve eğitimlerle öğrencilerimize daha da verimli olmak istediklerini belirten Bil Koleji Yönetimi seminerlere ve eğitimlere devam edeceklerini söyledi. Seminer sonunda Psikolog Hatice Ertuğrul’a teşekkür belgesi verildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL