Karslıoğlu güven tazeledi

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Adana Kamu Müteahhitleri Derneği toplantı salonunda gerçekleştirilen genel kurulda güven tazeleyen Mustafa Karslıoğlu, yaptığı teşekkür konuşmasında, “Kamu müteahhitlerini bir çatı altında toplayarak üyelerin ve...

Karslıoğlu güven tazeledi
Yayınlama: 06.12.2022
A+
A-

 

 

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Adana Kamu Müteahhitleri Derneği toplantı salonunda gerçekleştirilen genel kurulda güven tazeleyen Mustafa Karslıoğlu, yaptığı teşekkür konuşmasında, “Kamu müteahhitlerini bir çatı altında toplayarak üyelerin ve toplumun yararına olan sosyal etkinliklerde önemli iz bırakan gayretler gösterdik. Ülkemiz ekonomisinin lokomotifi olan inşaat sektöründe birçok çıkmaza el atarak çözüm noktasında çalıştık. Temel prensip olarak güven ve doğruluğu esas aldık. Sosyal sorumluluğumuzun farkında olarak çok ses getiren toplumsal gelişmelerde görev alarak hep elimizi taşın altına soktuk. AKAMDER olarak tüm çalışmalarımız ülkemiz ve Adana’mızın önceliğidir” dedi.

Adana Kamu Müteahhitleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanlığına yeniden seçilen Mustafa Karslıoğlu, yeni dönemde daha fazla çalışarak Adana’da toplumun sosyal etkinliklerinde yer alacaklarını, Adana‘nın tüm müteahhitlerini bir araya getirerek, bu sektörün sorunlarını yakından takip edip sorunları ilgili makamlara ulaştırmak ve çözüm noktasında gayretlerimiz artarak devam edecektir. Karslıoğlu, sektörünün problemlerini çözmek içinde gayretlerinin süreceğini özellikle kentsel dönüşüm konusunda çalışmalarının olduğunu sözlerine ekledi.

Olağan genel kurula ilginin yoğun olduğu gözlenirken yeni yönetimin genç isimlerden oluştuğu gözden kaçmadı. AKAMDER (Adana Kamu Müteahhitleri Derneği) 8. olağan genel kurulu sonucu seçilen isimler ve görevleri şu şekilde oluştu. Mustafa Karslıoğlu Başkan, Orhan Murat Avcı Başkan Vekili, Hüseyin Arslan Başkan Vekili, Mehmet Ali İnan Genel Sekreter, Orkun Orkun Sayman, Arif Çetin Başkan Yardımcısı, Onur Işıklı Başkan Yardımcısı, Murat Kaya Başkan Yardımcısı, Yavuz Yılmaz Başkan Yardımcısı, Mustafa Ağıt Başkan Yardımcısı, Bekir Hacıbekiroğlu Başkan Yardımcısı, Emre Ertürkmen Başkan Yardımcısı, Burak Üçgül Genel Sekreter Yardımcısı, Melih Selçuk Ataş Genel Sekreter Yardımcısı, Oğuzhan Bekaroğlu Sayman Yardımcısı, Engin Hazar Sayman Yardımcısı, Taner Uluğ Yönetim Kurulu Üyesi, Taner Tümer Yönetim Kurulu Üyesi, Mehmet Fırat Tatlıdil Yönetim Kurulu Üyesi ve Ramazan Can Yıldırım Yönetim Kurulu Üyesi olarak yer aldılar.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.