Kadın gazetecilerden kısır partisi!

Kadın gazetecilerden kısır partisi!
Yayınlama: 03.06.2022
A+
A-

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Yasemin Atasoy, Genel Sekreter Yardımcısı Süreyya Uri ve Yönetim Kurulu üyesi Jale Karaşahinoğlu tarafından organize edilen Kısır Partisi’nde Kadın Gazeteciler bir araya geldi.

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Kültür ve Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen etkinlikte; ÇGC Başkanı Cafer Esendemir misafirlerle yakından ilgilenerek, bir çatı altında buluşmanın, günün stresinden uzaklaşarak sohbet etmenin zevkine varmanın önemine dikkat çekerek, önümüzdeki günlerde de bu tür sosyal etkinliklere ağırlık verecekleri ifade etti.

Kentimizin en güzel lokasyonuna sahip olan ÇGC Kültür ve Sosyal Tesisleri’nde üyelerle sık sık biraraya gelmek istediklerini ifade eden Başkan Yardımcısı Yasemin Atasoy; “Pandemi nedeniyle geçtiğimiz dönemde sosyal etkinlikler düzenlenemiyordu. Sosyal bir varlık olarak bir arada olmak, bir şeyler paylaşmak ve sohbet etmek bir ihtiyaçtı. Bu yönde gelen taleplerden hareket ederek; kendi imkanlarımızla kadın gazeteciler olarak ÇGC Kültür ve Sosyal Tesisleri’nde bir araya geldik. Aslında kısır bahane, sohbet ise şahane oldu. Katılımlarından dolayı tüm kadın gazeteci arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.