Aktuel

Kaburgacı Yaşar’dan Hatay’daki depremzedelere ikram

      (AA)-Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Hatay’da bir işletmeci ve ekibi tarafından açık alanda hazırlanan kebaplar, afetzedelere dağıtıldı. Adanalı kebap ustası Yaşar Aydın, 6 Şubat’taki depremlerin ardından bölge insanının..

Kaburgacı Yaşar’dan Hatay’daki depremzedelere ikram

 

 

 

(AA)-Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Hatay’da bir işletmeci ve ekibi tarafından açık alanda hazırlanan kebaplar, afetzedelere dağıtıldı. Adanalı kebap ustası Yaşar Aydın, 6 Şubat’taki depremlerin ardından bölge insanının yemek ihtiyacının karşılanmasına yönelik çalışmalara destek veriyor.İlk günlerde depremzedelere sandviç dağıtan Aydın, daha sonra kebap ikramına başladı.Adana, Hatay ve Osmaniye’de ekibiyle merkeze uzak ilçe, kırsal mahalle ve köylere de ulaşan Aydın, çok sayıda kişiye dürüm kebap ikram etti.Ayrıca Hatay’ın Defne ilçesi Harbiye Mahallesi’nde boş alanda tezgah kuran Aydın, kebap ikramında bulundu.

Kebapçı Yaşar Aydın, depremin hemen ardından sahaya indiklerini ve bölgede yemek dağıtmaya başladıklarını söyledi.Aydın, “Daha seri olduğu için ilk günlerde günde 4-5 bin sandviç dağıttım. Sonradan kebap dağıttım, o da tahminen 40-50 bin adet var.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL