Jandarma Teşkilatı’ndan Vali Elban’a ziyaret

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Jandarma Teşkilatının 183. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral İbrahim Koyuer, İl Jandarma Komutanı Albay Taşkın Keleş ve beraberindeki teşkilat mensupları Vali...

Jandarma Teşkilatı’ndan Vali Elban’a ziyaret
Yayınlama: 15.06.2022
A+
A-

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Jandarma Teşkilatının 183. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral İbrahim Koyuer, İl Jandarma Komutanı Albay Taşkın Keleş ve beraberindeki teşkilat mensupları Vali Dr. Süleyman Elban’ı ziyaret etti.

Jandarma Teşkilatının kurulduğu günden bugüne vatanımıza ve milletimize sonsuz sadakatle bağlı olduğunu ve çalışmalarını bu bağlılıkla yürüttüğünü kaydeden Vali Elban, ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Ziyarette bir değerlendirmede bulunan Vali Elban “Jandarma Teşkilatımız, 183 yıldır üstlendiği her görevi başarıyla yerine getirmektedir. Ülkemizin güven ve huzur ortamının sağlanmasına çok büyük katkı sunmaktadır. Gece gündüz demeden büyük bir vazife aşkıyla gerçekleştirdiği tüm görevlerde yurdumuzun ve milletimizin bölünmez bütünlüğünü koruyan Jandarma Teşkilatımızın tüm mensuplarına teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.”diyerek Jandarma Teşkilatının 183. yıl dönümünü kutladı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.