İYİ Parti adım adım iktidar yürüyüşünde

(HABER MERKEZİ)-TOROS-İYİ Parti Adana Teşkilatının kurucusu Millet Vekili Metanet ÇULHAOĞLU meclisin tatile girmesiyle birlikte Adana’da çalışmalara başladı. İYİ Parti Çukurova İlçe Başkanı İlker AKÇA yönetim...

İYİ Parti adım adım iktidar yürüyüşünde
Yayınlama: 19.07.2022
A+
A-

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-İYİ Parti Adana Teşkilatının kurucusu Millet Vekili Metanet ÇULHAOĞLU meclisin tatile girmesiyle birlikte Adana’da çalışmalara başladı. İYİ Parti Çukurova İlçe Başkanı İlker AKÇA yönetim kurulu üyeleri ve Çukurova Belediye Başkan Yardımcısı Azime KOCACIK ile birlikte mahallelerde esnaf gezileri gerçekleştirdi. Esnafların sorunlarını dinleyen ÇULHAOĞLU burada yaptığı açıklamada “Genel Başkanımız Sayın Meral AKŞENER’in önderliğinde İYİ Parti büyük bir yükseliş içinde. Partimiz adım adım iktidara yürüyor dedi.”

Ülke siyasetini de değerlendiren ÇULHAOĞLU “ülkemiz tarihinde böyle bir enflasyon ve geçim sıkıntısı görmedi.” Halkımızın yarıdan fazlasının borç batağı içerisinde olduğunu ve ödeme zorluğu çektiğini vurgulayan ÇULHAOĞLU gençler içinde olumsuz koşullardan dolayı ülkeyi terk etmek için mücadele verdiklerini söyledi. ÇULHAOĞLU süreç iyi işlemiyor. Yetkililer %70 enflasyon olduğunu söylese de halkımız çarşıya pazara gittiği zaman fiyatların ne kadar yüksek olduğunu görüyor. Bu tek adam sisteminde doğru dürüst plan ve program yok. Alınan önlemlerin hiçbiri ekonomiyi düzeltmeye yetmiyor. Halkımızın çoğu borç içinde vatandaş geçinemiyor. İYİ Parti olarak biz diyoruz ki güçlendirilmiş parlamenter sistem ile tüm sorunları çözeceğiz. Önceliğimiz tüm vatandaşlarımızın refah seviyesini yükseltmek olacak. Gençlerimiz umudunu kaybetmesin. Gençlerimiz bizlerin ve tüm ulusun geleceğidir. Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK’ün gençlerimiz için övgü dolu çok sözü vardır. Biride “milletin bağrından temiz bir kuşak yetişiyor bu eseri bırakacağım ve gözüm arkada kalmayacak” diyerek gençlere ne kadar güvendiğini her fırsatta belirtmiştir.Geleceğimiz için hiçbir kaygıya kapılmayalım. İYİ parti adım adım iktidara yürüyor. Tüm vatandaşlarımızla bunu birlikte başaracağız.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.