Spor

 ‘HER ŞEY ÇOCUKLARIMIZ İÇİN’

  1.Amatör Küme ekiplerinden Adana Yüreğirgücü’nde Başkan Müslüm Ulaş ve yönetim kurulu, lig öncesi bir araya geldi. Takımlarının başarısı için ellerinden geleni yapacaklarını belirten Başkan Ulaş, “Her şey çocuklarımız için”..

 ‘HER ŞEY ÇOCUKLARIMIZ İÇİN’

 

1.Amatör Küme ekiplerinden Adana Yüreğirgücü’nde Başkan Müslüm Ulaş ve yönetim kurulu, lig öncesi bir araya geldi. Takımlarının başarısı için ellerinden geleni yapacaklarını belirten Başkan Ulaş, “Her şey çocuklarımız için” dedi.

Lig öncesi mevcut kadroyu güçlendirme adına ellerinden geleni yaptıklarını belirten Başkan Müslüm Ulaş, “Adana Yüreğirgücü olarak iyi bir yolda ilerliyoruz. Bölgemizdeki gençleri kötü alışkanlıklardan kurtarma adına büyük bir gayret gösteriyoruz. Onurlu mücadelemizde yanımızda olan herkese çok teşekkür ediyoruz. Yeni sezonda ligde başarılı olmayı çok istiyoruz” diye konuştu.

Adana Yüreğirgücü Başkanı Müslüm Ulaş, altyapının çok önemli olduğunu ve altyapıya gereken değeri verdiklerini dile getirdi. Başkan Ulaş,”Takımımızda yetenekli isimler var. Bu isimleri, Adana ve Türk futboluna kazandırmak adına elimizden geleni yapacağız. Disiplinli ve düzenli bir şekilde ilerliyoruz” şeklinde konuştu. Haber: Senem ÇALIŞKAN

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL