Güncel Spor

Halkın takımından halkın vekiline teşekkür

  (HABER MERKEZİ)-TOROS-Bölgesel Amatör Lig’de yeni sezonda şampiyonluk planlayan halkın takımı Adana 1954 FK’nın Başkanı Menderes Kutlu ile Yönetim Kurulu Üyesi Umut Polat, MHP Ankara Milletvekili ve MYK Üyesi Nevin..

Halkın takımından halkın vekiline teşekkür

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Bölgesel Amatör Lig’de yeni sezonda şampiyonluk planlayan halkın takımı Adana 1954 FK’nın Başkanı Menderes Kutlu ile Yönetim Kurulu Üyesi Umut Polat, MHP Ankara Milletvekili ve MYK Üyesi Nevin Taşlıçay’ı ziyaret ettiler. Başkan Kutlu ile Yönetim Kurulu Üyesi Polat, Taşlıçay’a kulüplerine destek ve katkıları için teşekkür edip kulüplerinin ismi yazılı formasını takdim ettiler.

KULÜPTEN AÇIKLAMA

Halkın takımı Adana 1954 FK’dan yapılan açıklama şöyle: “Başkanımız Menderes Kutlu ve Yönetim Kurulu Üyemiz Umut Polat Ankara’da MHP Ankara Milletvekili, MYK Üyesi çok değerli ve saygıdeğer hanımefendi Nevin Taşlıçay’ın misafiri oldu. Kendilerine Halkın Takımı olarak Türk futbolundaki hedeflerimizi anlatıp, Adana Halkının yeni formasını hediye ettik. Kendilerine misafirperverlikleri için gönülden teşekkür ederiz.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL