Güncel Spor

Gündoğdu kulüplerde şampiyon 

  (HABER MERKEZİ)-TOROS-Adana Gündoğdu Koleji salon sporlarında aldığı şampiyonluklara bir yenisini daha ekledi. Gündoğdu Red Dolphins Spor Kulübü U-11 erkek basketbol takımı 9 takımın katıldığı ligde Adana kulüpler şampiyonu oldu…

Gündoğdu kulüplerde şampiyon 

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Adana Gündoğdu Koleji salon sporlarında aldığı şampiyonluklara bir yenisini daha ekledi.

Gündoğdu Red Dolphins Spor Kulübü U-11 erkek basketbol takımı 9 takımın katıldığı ligde Adana kulüpler şampiyonu oldu.

KAYATAŞ TEŞEKKÜR ETTİ

Gündoğdu Basketbol Direktörü Emrah Kayataş, U-11 Erkeklerde Adana Şampiyonu ve U-10’da Adana ikincisi olduklarını anlatıp U-11 antrenörü Sercan Acar, U-10 antrenörü Levent İşlek ile tüm antrenör ekibine, sporcularına teşekkür ettiğini belirtip, “Tabi şampiyonluk birikim ve çalışmanın eseri, kolay olmuyor. Salon sporlarında söz sahibi olmak büyük gurur. Bu başarılar daha çok çalışmamız gerektiğini belirtiyor ve sorumluluğumuz artıyor” dedi.

DR. GÖKHAN GÜNDOĞDU:

ANLAMLI ŞAMPİYONLUK

Gündoğdu Vakfı Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu ise şampiyonlukların emek istediğine değinip, “Kulüplerde U-11 Erkekler kategorisinde şampiyon ve U-10 kategorisinde Adana ikincisi olan sporcularımızı, antrenörlerimizi ve emeği geçen tüm  ekip arkadaşlarımı yürekten kutluyorum. Okul takımlarımızın ardından kulüp takımı ile aldığımız bu şampiyonluk çok önemli” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL