Elektronikçiler, bilgilerini güncelliyor

Elektronikçiler, bilgilerini güncelliyor
Yayınlama: 03.06.2022
A+
A-

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Adana TV ve Elektronik Cihazlar, Bilgisayar, İletişim Araçları Tamircileri ve Malzemecileri Esnaf Ve Sanatkârlar Esnaf Odası Başkanı Sefa Barış, teknolojinin gelişimine paralel olarak üyelerine Mesleki Yeterlilik Eğitimi verdiklerini söyledi. Barış, esnaf odası olarak yaptıkları son eğitim programı ile 50 üyenin daha Mesleki Yeterlilik Belgesi aldığını kaydetti.

Adana TV ve Elektronik Cihazlar, Bilgisayar, İletişim Araçları Tamircileri ve Malzemecileri Esnaf ve Sanatkârlar Esnaf Odası, üyelerine yönelik teknolojinin gelişimine paralel olarak gerçekleştirdikleri eğitimleri sürdürüyor.

“HEDEF HİZMET KALİTESİNİ YÜKSELTMEK”

Esnaf Oda Başkanı Sefa Barış, vatandaşa, Mesleki Yeterlilik Belgesi ile elde edilen güncel bilgilerle daha kaliteli hizmet sunmayı amaçladıklarını söyledi. Genel kurul döneminde eğitimleri sıklaştırma sözü verdiğini hatırlatan Sefa Barış “Üyelerimizi gelişen ve değişen dünyaya adapte etmek amacıyla eğitim çalışmamızı sürdürüyoruz. Bizim hizmet sunduğumuz ürünler teknoloji odaklı. Ve teknoloji her gün gelişiyor. Biz de son teknoloji ürünü cihazlar kullanan vatandaşımıza güncel bilgilerle hizmet sunma hedefindeyiz. Bu nedenle periyodik olarak eğitimlerimiz devam ediyor. Çağı yakalamak adına eğitimlerimiz sürecek” dedi.

Oda Başkanı Sefa Barış, eğitim sonunda başarı olan 50 üyeye Mesleki Yeterlilik Belgesini teslim etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.