“Cumhur İttifakı birliktir, dirliktir, güvendir, istikrardır”

(HABER MERKEZİ)-TOROS- Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, "Cumhur İttifakı’nı bozmak için her gün fitne çıkaranlara, MHP'ye, Sayın Genel Başkanımıza, Sayın Cumhurbaşkanımıza...

“Cumhur İttifakı birliktir, dirliktir, güvendir, istikrardır”
Yayınlama: 22.08.2022
A+
A-

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS- Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, “Cumhur İttifakı’nı bozmak için her gün fitne çıkaranlara, MHP’ye, Sayın Genel Başkanımıza, Sayın Cumhurbaşkanımıza saldıranlara bakın. Düşmanın bütün okları Cumhur İttifakı’nı gösteriyor.” dedi.

Milletvekili Ersoy Adana Sarıçam’da…

MHP Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, merkez ilçe Sarıçam’da tüm günü halkın arasında geçirdi. Güne MHP Sarıçam İlçe Teşkilatını ziyaretle başlayan Ersoy, burada İlçe Başkanı Mustafa Kızılelma ve yönetimle çalışmalar hakkında istişarede bulundu.

Daha sonra Yavuz Sultan Selim Mahallesi’nde kadınlarla, Osmangazi Mahallesi’nde ise mahalle sakinleriyle bir araya gelen Ayşe Sibel Ersoy, Sarıçam’da ikamet eden Şehit Fatih Akbulut’un ailesine, Kıbrıs Gazisi Halit Temiz’in evine, rahatsızlığı bulunan Asel Mina Akçay’ın ailesine ziyaretlerde bulundu.

Mahalle toplantılarında yoğun ilgi dikkat çekti

MHP Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, yoğun ilgi gören mahalle toplantılarında vatandaşlarla sohbet etti, sorunlarını dinledi, gündemi de değerlendirdi. Muhalefetin milli güvenlik sorunu haline geldiğini belirten Ersoy “Cumhur İttifakı’na her gün yalan ve fitne ile saldıran muhalefeti oluşturan partiler, Türkiye’nin siyasi partileri olmaktan çıkmıştır. Kurulan altılı masanın altına gizlenen HDP güya görünmüyor ama masanın göbeğinde yer alıyor. Bu masada Türk milletinin adı yok, Atatürk’ün adı yok ama nedense bu masada Demirtaş ve HDP hayranlığı hep var. İttifak ettikleri ve bazen de kendilerini hizaya çeken HDP üzerinden bölücü terör örgütü PKK’ya eklemlenen muhalefet, Türkiye’nin tam karşısında konumlanmıştır.” dedi.

“Düşmanın bütün okları Cumhur İttifakı’nı gösteriyor”

İmam-ı Şafi Hazretlerinin sözleriyle Cumhur İttifakı’nı konumlandıran Ersoy şöyle devam etti:

“İmam-ı Şafi Hazretlerine sormuşlar. ‘Fitne zamanı hakkı tutanı nasıl anlarız?’ Cevabı, ‘Düşmanın okunu takip ediniz, o sizi hak ehline götürür’ şeklinde olmuş. Okyanus ötesinden hükümeti devirmek isteyenlere, bunların büyükelçileriyle gizli, gizli buluşanlara bakın. ‘YPG terör örgütü değil’ diyenlere, terörist Demirtaş ile kahvaltı hayali kuranlara iyi bakın. Cumhur İttifakı’nı bozmak için her gün fitne çıkaranlara, MHP’ye, Sayın Genel Başkanımıza, Sayın Cumhurbaşkanımıza saldıranlara bakın. Evet, düşmanın bütün okları Cumhur İttifakı’nı gösteriyor. Cumhur İttifakı birliktir, dirliktir, güvendir, istikrardır. Eğer Cumhur İttifakı olmasa bunlar Türkiye’yi Suriye’den, Irak’tan beter eder. Ama Cenab-ı Allah’ın yardımı, aziz milletimizin feraset ve basiretiyle zillet ittifakına bu fırsat asla verilmeyecek.”

Programa katılan isimler…

MHP Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy’un programlarına MHP İl Sekreter Yardımcısı Mahmut Çakıcı, MHP Sarıçam İlçe Başkanı Mustafa Kızılelma, Sarıçam Belediye Başkan Vekili Nebi Erdoğan, Sarıçam Ülkü Ocakları Başkanı Seyfettin Gündoğdu, MHP Sarıçam KAÇEP Sorumlu Yönetici Fatma Ayyıldız da eşlik ettiler.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.