Güncel Spor

Çintimar, sporcuların heyecanına ortak oldu

  (HABER MERKEZİ)-TOROS-Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, sporun ve sporcunun yanında olmaya devam ediyor. İl Müdürü Çintimar, Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası seçme müsabakalarına katılan sporcuların heyecanına ortak..

Çintimar, sporcuların heyecanına ortak oldu

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, sporun ve sporcunun yanında olmaya devam ediyor. İl Müdürü Çintimar, Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası seçme müsabakalarına katılan sporcuların heyecanına ortak oldu.

Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Nihat Geven Spor Salonunda düzenlenen Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası İl seçme müsabakaları sonunda dereceye giren sporculara madalyalarını vererek, Türkiye Şampiyonasında başarılar diledi.

İl Temsilcisi Can Gen de, her daim yanlarında olan Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar’a teşekkür etti ve “Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana özverili çalışmaktayız. Sporcularımızın yanında olan herkese şükranlarımızı sunuyoruz” diye konuştu. Haber: Hayrettin GÜNBEYİ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL