CHP milletvekilleri ekonomi kurmaylarıyla buluştu

CHP milletvekilleri ekonomi kurmaylarıyla buluştu
Yayınlama: 03.12.2022
A+
A-

 

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS – Gerek Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM), gerekse seçim bölgeleri Adana’da milletin huzur ve refahı, ekonomik geleceği için aralıksız çalışan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana milletvekilleri Adana’da bir dizi çalışma ziyareti gerçekleştirdi.
CHP’li milletvekilleri Ayhan Barut, Orhan Sümer, Dr. Müzeyyen Şevkin ve Burhanettin Bulut, bu kapsamda savunmanın temsilcileri avukatlarla bir araya geldi. Göreve yeniden seçilen Adana Barosu Başkanı Semih Gökayaz ve yönetim kurulu üyelerini ziyaretlerinde ‘hayırlı olsun’ dileklerini sunan, Adana ve Türkiye’nin içinde bulunduğu durumu, hukuk sisteminin sorunlarını konuşan CHP’li milletvekilleri, buradan Adana Ticaret Odası’na (ATO) geçti. Geçtiğimiz günlerde göreve seçilen ATO Başkanı Yücel Bayram ve Meclis Başkanı İsmail Acı’nın yanı sıra yönetim kurulu üyeleriyle de görüşen, “hayırlı olsun” dileklerini sunan CHP Milletvekilleri Barut, Şevkin, Sümer ve Bulut, Adana’nın gelişimine katkı koyan iş dünyasına teşekkür etti.
ATO’nun ardından Adana Sanayi Odası (ADASO) Başkanı Zeki Kıvanç ve Meclis Başkanı İsrafil Uçurum ve yönetim kurulu üyeleriyle görüşen milletvekilleri, sanayinin çarklarını döndüren iş insanlarının merkezi idare tarafından desteklenmesi gerektiğine işaret etti. CHP’li milletvekilleri, seçim sonrası yeniden göreve gelen Kıvanç ve ekibini kutladı.
ADASO’dan sonra Adana Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Şahin Bilgiç, Meclis Başkanı Osman Bağış ve yönetim kurulu üyelerine de ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunan CHP milletvekilleri, tarım topraklarının korunmasının yanı sıra Türkiye’nin ve Adana’nın daha çok katma değeri yüksek ürünlere yönelmesi gerektiğini vurguladı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.