ÇGC’den ATO’ya ziyaret

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu’nun ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde konuşan Adana Ticaret Odası Başkanı Yücel Bayram, “Adana ekonomisini büyütmek için canla başla çalışacağız. Üreteceğimiz hizmet...

ÇGC’den ATO’ya ziyaret
Yayınlama: 17.11.2022
A+
A-

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu’nun ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde konuşan Adana Ticaret Odası Başkanı Yücel Bayram, “Adana ekonomisini büyütmek için canla başla çalışacağız. Üreteceğimiz hizmet engellenirse, medya aracılığıyla Adanalıya şikâyet hakkımız doğar. Bu şehri el birliğiyle geliştirmeye mecburuz” dedi.

Bölgenin kamu yararına çalışan tek medya meslek örgütü Çukurova Gazeteciler Cemiyeti, göreve yeni seçilen Adana Ticaret Odası Başkanı Yücel Bayram’a ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

ÇGC Başkanı Cafer Esendemir, Genel Sekreter Sefa Saygıdeğer, Başkan Yardımcıları Mehmet Uluğtürkan, Yasemin Atasoy, yönetim kurulu üyeleri Jale Karaşahinoğlu, Mutlu Mete ve Vahap Ünkat’ın da bulunduğu heyete, seçim sürecinin geride kaldığını belirten ATO Başkanı Yücel Bayram şunları söyledi:

“Yoğun bir rekabetin yaşandığı bir seçim sürecini artık geride bıraktık. Şimdi bize düşen canla başla çalışıp Adana’mıza değer kazandırmak olmalı. Yeni dönemde yeni binamızla hizmet vereceğiz. Binamız konferans salonları, üyelerimizin yararlanacağı kurumlara ev sahipliği yapacak birimleriyle Adana’nın hizmetinde olacak.”

ATO YÜKSEK İSTİŞARE KURULU OLUŞTURULACAK

Sektörlerinde başarılı olan duayenlerden, akil insanlardan ve Adana sevdalılarından oluşacak ‘ATO Yüksek İstişare Kurulu’ oluşturacaklarını belirten Başkan Yücel Bayram, “İyi niyetle, kurumlarla güç birliği yaparak projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz. Bu çerçevede engel olan, çalışmayan olursa da siz medya mensupları aracılığıyla Adanalılara şikâyet edeceğiz. Bir dönem yapacağım başkanlık sürecimde, ATO’yu Türkiye’nin en etkin meslek kuruluşlarından biri olarak göreceksiniz” diye konuştu.

ÇGC Başkanı Cafer Esendemir de köklü bir tarihe sahip olan Adana Ticaret Odası ile üyelerinin gelişimi çerçevesinde ortak projeler geliştirmeye hazır olduklarını söyledi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.