İşimi yönetebiliyorum projesi

İşimi yönetebiliyorum projesi
Yayınlama: 04.07.2022
A+
A-

(HABER MERKEZİ)-TOROS- İstanbul, 3 Temmuz 2022 – Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Visa ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ortaklığında, 30 banka ve e-para kuruluşunun desteğiyle 2019 yılından bu yana devam eden İşimi Yönetebiliyorum projesinin başarısı ödülle taçlandı. Proje, Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından bu sene 20’ncisi düzenlenen Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri’nde Sivil Toplum Kuruluşları kategorisinde ödüle layık görüldü.

İşimi Yönetebiliyorum Projesi, KOBİ’lerin büyüme potansiyellerini gerçekleştirmek için ihtiyaç duydukları bilgi ve becerileri kazanmalarına destek olmak amacıyla hayata geçirildi. Projenin ilk üç yılında KOBİ’lerin ihtiyaçları doğrultusunda finans, dijital pazarlama, e-ticaret, yönetim stratejileri, markalaşma içerikleri ile yaklaşık üç bin KOBİ’ye ulaşıldı. 200’ün üzerinde KOBİ’ye de e-ticaret ve dijital pazarlama destekleri sağlandı.

Bu yıl pandeminin etkisinin hafiflemesiyle birlikte Anadolu’daki fiziki etkinliklere yeniden başlanılan projeye, uluslararası ticaret ve e-ihracat konuları ile birlikte Akbank’ın katkılarıyla Yeşil Dönüşüm teması da eklendi. Çanakkale ve Van’da eğitimlerin düzenlendiği İşimi Yönetebiliyorum projesinde yıl sonuna kadar dört ilde daha yüz yüze eğitim toplantıları yapılması planlanıyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.