Güncel Spor

Bekir Çınar unutulmadı

  (HABER MERKEZİ)-TOROS-Adana Demirspor’un eski başkanlarından Bekir Çınar, vefatının 12.yılında unutulmadı. Yaşadığı ve nefes aldığı süre içerisinde Mavi-Lacivertli ekip için her şeyi yapan Bekir Çınar’ı sevgi, saygı ve rahmet ile..

Bekir Çınar unutulmadı

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Adana Demirspor’un eski başkanlarından Bekir Çınar, vefatının 12.yılında unutulmadı. Yaşadığı ve nefes aldığı süre içerisinde Mavi-Lacivertli ekip için her şeyi yapan Bekir Çınar’ı sevgi, saygı ve rahmet ile anıyoruz. Mekanı cennet olsun.

TARAFTARLAR UNUTMADI

Seyhan İlçesi Akkapı Mahallesi’nde kabri başına sevenleri akın etti. Taraftarlar, Bekir Çınar için dualar okudu. Adana Demirspor’un eski başkanı Bekir Çınar’ı asla ama asla unutmayacaklarını belirten taraftarlar, “Bekir Çınar’ın Adana Demirspor sevgisi bambaşkaydı. Mekanı cennet olsun” dediler.

ADANA DEMİRSPOR’DAN AÇIKLAMA

Mavi-Lacivertli ekip, yaptığı açıklama ile Bekir Çınar’ı unutmadı. İşte o açıklama: “Kulübümüzün unutulmaz isimlerinden, merhum Başkanımız Bekir Çınar’ı vefatının 12. yılında saygıyla anıyoruz. Seni unutmayacağız. İçimizden biri.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL