Spor

Başkan Uludağ’ın spor sevgisi bambaşka

    Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, her daim sporun ve sporcunun yanında olmaya devam ediyor. Atlıspor Kulübü’nde organize edilen Tenis Şampiyonasına katılan Başkan Uludağ, sporcuların heyecanına ortak oldu. Sporu..

Başkan Uludağ’ın spor sevgisi bambaşka

 

 

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, her daim sporun ve sporcunun yanında olmaya devam ediyor. Atlıspor Kulübü’nde organize edilen Tenis Şampiyonasına katılan Başkan Uludağ, sporcuların heyecanına ortak oldu.

Sporu çok sevdiğini belirten Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ,”Spor hayatımızın bir parçası oldu. Gençlerimiz bizim geleceğimizdir. Her platformda gençlerimizin yanındayız. Branş ayırt etmeden sporun ve sporcunun destekçisiyiz. Başarılı olmaları bizleri çok mutlu ediyor” diye konuştu.

Sarıçam Belediyesi Spor Müdürü Kadir Gül, “Sarıçam Belediye Başkanımız Bilal Uludağ’ın talimatları doğrultusunda Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Türkiye Tenis Federasyonu ile birlikte Atlı Spor Kulübünde düzenlediğimiz 16 Yaş Türkiye Tenis Şampiyonasında dereceye girenleri ve emeği geçenleri tebrik ederiz. Spor Kenti Sarıçam” ifadesini kullandı. Haber: Senem ÇALIŞKAN

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL