Avcı: 30 Ağustos diriliş ve yükseliş nişanesidir

Avcı: 30 Ağustos diriliş  ve yükseliş nişanesidir
Yayınlama: 31.08.2022
A+
A-

(HABER MERKEZİ) –TOROS – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, “Zaferler ayı Ağustos’ta bir kez daha milletçe aynı heyecan ve coşkuyu yaşamanın mutluluğu içindeyiz.” dedi.

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, yayınladığı mesajla vatandaşların 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı. Avcı yaptığı açıklamada “Bugün, Milli Mücadele’mizin Önderi, Türkiye Cumhuriyeti’mizin Kurucu Lideri Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ümüzün Başkomutanlığında 30 Ağustos 1922’de Dumlupınar’da kazandığımız Büyük Taarruz’un yüzüncü yıl dönümünü coşkuyla idrak ediyoruz. Zafer Bayramımız kutlu olsun, Cenab-ı Allah aziz milletimize nice yüzüncü yıllarda aynı zaferimizi kutlamayı nasip etsin.” ifadesini kullandı.

Başkan Avcı şöyle devam etti:“Zaferler ayı Ağustos’ta bir kez daha milletçe aynı heyecan ve coşkuyu yaşamanın mutluluğu içindeyiz. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin ifadeleriyle ‘30 Ağustos Zaferi Türk Milleti’nin diriliş ve yükseliş nişanesidir.’ Binlerce yıldır var olduğumuz bu coğrafyada Sultan Alparslan Liderliğinde 26 Ağustos 1071’de Anadolu’ya ebedi vatan mührünü vuran Türk Milleti, 30 Ağustos 1922’de de Gazi Mustafa Kemal Liderliğinde yeni dünyanın emperyalist düzen kurucularına karşı bu gerçeği bir kez daha tescil ettirmiştir. Bütün dünya üzerimize gelse bu gerçek değişmeyecektir, değiştirilemeyecektir!”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.