ASKON’DAN ADANA İL MÜFTÜSÜ TAŞÇI’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

(HABER MERKEZİ) –TOROS - Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Adana İl Müftüsü olarak atanan Mehmet Taşçı’ya...

ASKON’DAN ADANA İL MÜFTÜSÜ TAŞÇI’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Yayınlama: 04.10.2022
A+
A-

(HABER MERKEZİ) –TOROS – Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Adana İl Müftüsü olarak atanan Mehmet Taşçı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ASKON Başkanı Çalışkan, özellikle günümüz dünyasında din hizmetlerinin ne denli önem arz ettiğini ifade ederek, tüm din görevlilerinin omuzlarındaki yükün ağırlığının farkında olduklarını belirtti. “Yeni görevlerinde Hocamız Mehmet Taşçı’ya muvaffakiyetler diliyor, din hizmetlerinin yürütülmesi hususunda ASKON Adana Şubesi olarak elimizden gelen desteği vermeye hazır olduğumuzu bir kez daha belirtmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

İl Müftüsü Mehmet Taşçı, ASKON Adana Şubesi Başkanı Recep Çalışkan ve Yönetim Kurulu Üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. Samimi bir atmosferde geçen ziyaret karşılıklı iyi dilek temennileriyle son buldu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.