Magazin

Adana’da yılın düğünü

Adana’nın sevilen iş insanlarından Müthiş Ölçer, kendi adını taşıyan oğlu Müthiş Can Ölçer’i Sheraton Grand Adana Hotel’de düzenlenen muhteşem bir düğün merasimi ile evlendirmenin mutluluğunu yaşadı.   Güliz&Müthiş Ölçer’in yakışıklı..

Adana’da yılın düğünü

Adana’nın sevilen iş insanlarından Müthiş Ölçer, kendi adını taşıyan oğlu Müthiş Can Ölçer’i Sheraton Grand Adana Hotel’de düzenlenen muhteşem bir düğün merasimi ile evlendirmenin mutluluğunu yaşadı.

 

Güliz&Müthiş Ölçer’in yakışıklı oğlu Makine Mühendisi Müthiş Can Ölçer, gönlünü kaptırdığı Vesile&Mustafa Özer Eyüboğlu çiftinin dünyalar güzeli kızı İnşaat Mühendisi Esranur Eyüboğlu Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, Kozan eski Belediye Başkanı Musa Öztürk, CHP Adana Milletvekili Orhan Sümer, ADASO Başkanı Zeki Kıvanç ve seçkin davetlilerin katıldığı düğün merasimi ile dünya evine girdi.

NİKAHI KARALAR KIYDI

Davetlilerin alkışları eşliğinde salona giren gecenin çifti Esranur&Müthiş Can Ölçer çiftinin nikahını Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar kıydı. Yaptığı espirilerle davetlileri güldüren Başkan Karalar, çifte bir ömür boyu mutluluklar dilerken, nikah şahitliklerini ise Kozan eski Belediye Başkanlarından Musa Öztürk, Kurtuluş Cumhur Korkmaz, Umut Sile ve Merve Cavahir Köylügil yaptı.

ÖLÇER’İN EN MUTLU GÜNÜ

Adana’nı sevilen iş insanlarından ve aynı zamanda Atçılık camiasında popüler bir kimliğe sahip Yavuzstar Hara’nın  ile birçok yarış atı olan Müthiş Ölçer çok mutlu olduğunu ifade ederek duygularını dile getirdi.Tüm davetlilerle salon girişinde karşılayarak ve herkes ile tek tek ilginen Ölçer “Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza ve çocuklarımızın nikahını kıyarak bizleri onurlandıran Adana Büyükşehir Belediye başkanımız Zeydan Karalar’a çok teşekkür ederim.Yine düğünümüze şehir dışından gelerek bizleri yalnız bırakmayan atçılık camiamızın at sahiplerine,antrenörlerimize,TJK eski başkanımız Behçet Homurlu ve basın mensubu arkadaşlarımıza çok teşekkür ederim” dedi.

ATÇILIK CAMİASI YALNIZ BIRAKMADI

Düğüne iş,sanat ve politika camiasının dışında  atçılık camiasını bir araya getiren yılın düğün törenine  Türkiye Jokey Kulübü eski başkanı Behçet Homurlu, Atçılık camiasından Engin Bekiroğulları, Erhan Dıblan, Hanefi Şahin, Taner Türkmen, Yusuf Akgül, Kaplan Kendir, İbrahim Bekiroğulları, Mehmet Ali Beycan, Mehmet Ferit Eken ile bir çok isim daha katıldı.

Nikah defterini geline veren Karalar, gelin ve damadın ailesi ve nikah şahitleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL