Abdioğulları Ailesi Geleneksel ABCO Şenliği ve  Ödül Töreninde Buluştu

Abdioğulları Ailesi Geleneksel ABCO Şenliği ve  Ödül Töreninde Buluştu
Yayınlama: 07.07.2022
A+
A-

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Türkiye’nin en büyük dokunmuş ve örülmüş plastik ambalaj üreticilerinden Abdioğulları Plastik ve Ambalaj Sanayi A.Ş, iki farklı törende emektar çalışanlarını plaketle ödüllendirdi.

Toplam 8 Tesiste yaklaşık 1800 çalışanı, yarım asrı aşan tecrübe ve bilgi birikimini geleceğe dönük adımlarla büyüyerek devam ettiren, “Türkiye’nin 500 Sanayi Kuruluşu” listesinde 264’ncü sırada yer alan Abdioğulları, sektöründeki öncü konumunu, çalışanına verdiği değerle taçlandırıyor.

Bölgesinde lider, global bir şirket olma yolunda kaynaklarını verimli kullanan, teknolojisini sürekli geliştiren, çalışanlarının yaratıcılığından güç alan, müşteri odaklı bir şirket kimliği ile büyük bir aile olan Abdioğulları, ABCO Şenliğini, pandemi nedeniyle iki yıl aradan sonra  TÜYAP Fuar Alanı’nda gerçekleştirdi.

AOSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü, yönetim kurulu üyeleri ve çalışanların aileleriyle birlikte yaklaşık 3.500 kişinin katıldığı şenlikte, ikramların ardından müzik eşliğindeki eğlence sonrası çeşitli yarışmalar düzenlendi. Yarışmada dereceye girenler ile yapılan çekilişte 21 kişiye hediye çekleri verildi.

10 yılını dolduran 62 çalışan ile 20 yılını dolduran 6 çalışanın ödüllendirildiği, 10’ncu ve 20’nci yılını dolduranlara ayrıca plaket verildiği şenlikte, halk oyunları gösterisi, bando gösterisi, konser, çocuklara animasyonlar, şarkılı oyunlar, yüz boyama ve balon dağıtımı ile unutulmaz bir gün yaşandı.

Abdioğulları A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü, aynı ay içerisinde ikinci olarak da Sheraton Otel’de gerçekleştirilen ve beyaz yaka çalışanların eşleri ile birlikte katıldığı ABCO Ödül Törenindeki konuşmasında “Biz sizlerle çalışmaktan mutluyuz. Abdioğulları’nın en büyük özelliği emek verenleri unutmaz, beraber olduklarını unutmaz, Abdioğulları’nın temelinde, büyümesinde emeği olanları asla unutmaz. Bizim aile olarak da şirket olarak da en çok dikkat ettiğimiz konulardan biri hakka riayet etmek, insana saygı, sevgi ve mütevazilik yatar. Ön plana çıkardığımız bu değerlerimizden taviz vermeyiz. Nice yıllarda hep birlikte olmayı temenni ediyor, bu güzel gecenin organizasyonunda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımı kutluyorum” dedi.

Konuşmaların ardından, Abdioğulları A.Ş İnsan Kaynakları Müdürü Işık Gül Özdoğan’ın sunumuyla firmanın temelinde emeği bulunan SMMM Ramazan Şangül’e şükran plaketi, firmada 10. ’ncu yılını dolduran Emsay Çetin, Kerim Orkun Mercimek, Bülent Güneşten, Merdan Menekşe, Selçuk Durmaztaş, Burak Çiftdal, Osman Karaatlı, Şevki Baysal ve Emre Çalışkanyürek’e   10. Hizmet Yılı Plaketi verildi.

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi ve Abdioğulları A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü’nün yanı sıra yönetim kurulu üyeleri Ramazan Sütcü, Mehmet Sütcü ve aynı zamanda Adana Sanayi Odası (ADASO) ve Akdeniz Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (ATHİB) Yönetim Kurulu Üyesi de olan  Salih Sütcü’nün aileleriyle birlikte katıldığı gecede, çekilişle de çeşitli hediyeler dağıtıldı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.