Boyvadaoğlu, “Umutsuzluğa kapılmayın, İYİ Parti geliyor”

(HABER MERKEZİ)-TOROS-İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu Adana’da başlattığı saha çalışmalarında yaptığı çalışmalarla göz doldurmaya devam ediyor. İyi Parti kurmayları Adana Yaylaları'nda vatandaşlarla kucaklaşırken,...

Boyvadaoğlu, “Umutsuzluğa kapılmayın, İYİ Parti geliyor”
Yayınlama: 09.08.2022
A+
A-

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu Adana’da başlattığı saha çalışmalarında yaptığı çalışmalarla göz doldurmaya devam ediyor. İyi Parti kurmayları Adana Yaylaları’nda vatandaşlarla kucaklaşırken, Kozan ,İmamoğlu ,Sarıçam ve Yüreğir ilçelerinde esnaf ve vatandaşlarla biraraya gelip sorunlarını dinlediler.

İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu , Milletvekilleri Metanet ÇULHAOĞLU, İsmail KONCUK , GİK Üyesi Gül PAKSOY , İl ve İlçe Yöneticileri , Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Pozantı ilçesinin Tekir , Alpu , Kamışlı ve Fındıklı yaylalarında, Karaisalı ve Aladağ ilçelerinde ; Eğlence, Meydan Yaylasında , Kozan Göller Yaylası’nda, yayla sakinlerini ziyaret ettiler. Oldukça yoğun ilgi gören ziyaretlerde kahvehanelerdeki sohbetler mini miting görüntülerine dönüşürken Kozan, İmamoğlu, Sarıçam ve Yüreğir ilçelerinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelip yerel ve ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulundular .

“İYİ günler yakın”

Ziyaretler hakkında açıklama yapan Başkan Boyvadaoğlu yapılacak seçimlere büyük önem verdiklerini kaydederken “Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener hanımefendi’nin liderliğinde Bizler her zaman vatandaşlarımızla beraberiz, Adana yaylarında ve ilçelerinde vatandaşlarımızla bir arada olmanın mutluluğunu yaşadık.

İyi Parti Türkiye’de hızlı yükselişine devam ediyor. Seçmenin siyasette önemli olduğunu, bir oyun bile ne kadar kıymetli olduğunu herkese hatırlatıyor, ona göre hareket ediyoruz.

Son olarak yaptığımız ziyaretlerde gördüğümüz herkes seçimi bekliyor ve gerçekten çok büyük sıkıntı içindeler. Biz Dikkatimizi Türkiye’nin sorunlarına nasıl çözümler üreteceğimiz konusu üzerine toplamış durumdayız.Türkiye’nin sıkıntılı günler geçirdiği bu dönemde yılmadan yorulmadan sorunları dinleme ve çözüm üretmeye devam edeceğiz. Partimizin Türkiye’nin tek çıkış yolu olduğunun bilinci ile hareket ediyoruz. Adana’nın bu kavurucu sıcaklarına rağmen yaptığımız gezilerde bizden desteklerini esirgemeyen tüm Parti yetkililerine ve teşkilatıma teşekkür ediyorum derken ’’ Kimse umutsuzluğa kapılmasın İYİ parti iktidarında herşey İYİ olacak’’ diyerek sözlerine son verdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.