Ekonomi

VURANKAYA: İMAR DÜZENLEMELERİ ŞEHRİ RAHATLATACAK

    (HABER MERKEZİ) –TOROS – Adana Yapı Müteahhitleri Derneği (AYAMDER) Başkanı Nadir Vurankaya, imar düzenlemelerinin şehri rahatlatacağını söyledi. Vurankaya, “Büyükşehir yönetmelikleri, Şehirlerdeki imar düzenlemelerinin şehri yönetenlerin yetkisinde olduğunun simgesidir,..

VURANKAYA: İMAR DÜZENLEMELERİ ŞEHRİ RAHATLATACAK

 

 

(HABER MERKEZİ) –TOROS – Adana Yapı Müteahhitleri Derneği (AYAMDER) Başkanı Nadir Vurankaya, imar düzenlemelerinin şehri rahatlatacağını söyledi.

Vurankaya, “Büyükşehir yönetmelikleri, Şehirlerdeki imar düzenlemelerinin şehri yönetenlerin yetkisinde olduğunun simgesidir, bu anlamda büyük bir öneme sahiptirler. Kendi kültürü ve yaşam biçimi ile tüm insanlığa örnek teşkil eden Adana’mıza hayırlı olmasını diliyoruz. AYAMDER olarak başarı ile sonuca ulaşmış bu süreçte, şehrimize bulunduğumuz bu katkıdan dolayı çok mutlu olmakla beraber bundan sonra da ilgili olduğumuz imar, uygulama vs. gibi tüm konularda yerel yönetimler ile şehrimiz için her türlü desteğe hazırız. Ayrıca AYAMDER olarak Adana için ve insan odaklı tüm sosyal projelerin yanında olmaya da devam edeceğiz.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL