Vaillant Türkiye, Adana’da 70’e yakın yetkili satıcıya ulaştı

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Vaillant Türkiye, iş ortaklarıyla kurduğu bağı güçlendirmeye devam ediyor. Yetkili satıcılarıyla düzenli olarak bir araya geldiği yarı yıl iletişim toplantılarını bu sene yüz yüze...

Vaillant Türkiye, Adana’da 70’e yakın yetkili satıcıya ulaştı
Yayınlama: 12.08.2022
A+
A-

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Vaillant Türkiye, iş ortaklarıyla kurduğu bağı güçlendirmeye devam ediyor. Yetkili satıcılarıyla düzenli olarak bir araya geldiği yarı yıl iletişim toplantılarını bu sene yüz yüze gerçekleştiren Vaillant Türkiye, Adana’da 70’e yakın yetkili satıcıya ulaştı. Vaillant Türkiye için stratejik öneme sahip olan Adana’daki yetkili satıcılar ile 2022 yılının ilk dönemi değerlendirildi.

“Yarın için bugünden Vaillant” diyerek müşterisine yarının teknolojisini bugünden sunan Vaillant Türkiye, yetkili satıcılarını motive etmek; onların görüş ve önerilerini dinlemek amacıyla düzenlediği roadshow toplantılarına 2022 yılında da devam etti. Bu kapsamda Vaillant Group Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erol Kayaoğlu, Vaillant Group Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Atan ve Vaillant Türkiye Satış Direktörü Fatih Aylı’nın katılımıyla Adana’da gerçekleştirilirken toplantıda 70’e yakın yetkili satıcı ile bir araya gelindi. Vaillant Türkiye için stratejik öneme sahip olan Adana’daki yetkili satıcılar ile 2022 yılının ilk dönemini değerlendirdiği toplantıda, ildeki gelişmeler ve gelecek hedefleri konusunda bilgi alışverişinde bulunuldu.

Erol Kayaoğlu toplantıya ilişkin değerlendirmesinde, “Müşterilerimizin yanı sıra yetkili satıcılarımızın memnuniyetine de büyük önem veriyoruz. 2021 yılında, tüm pandemik koşullara ve zorluklara rağmen satış yetkililerimiz ve bölge müdürlüklerimizle maksimum seviyede iletişimde kalmaya özen gösterdik. Her gün, her saat iş ortaklarımızla yüz yüze iletişim kurmaya çalışıyoruz. Ayrıca sektör paydaşlarımızın ve iş ortaklarımızın her alanda kaliteli hizmet anlayışına fayda sağlama hedefiyle eğitim çalışmaları yürütüyoruz. Bu yıl da yetkili satıcılarımızın morallerini yükseltmek, bölge ve yetkili satıcı özelinde oluşan ihtiyaçları belirleyerek bu doğrultuda yeni aksiyonlar planlanmaları yapmak üzere bir kez daha yola çıktık” dedi.

“Ayak izimizi bırakmak için çalışıyoruz”

2022’nin ilk aylarında da rekabetçi fiyatlandırma, finansal çözümler, ticari kampanyalarla pazarda öne çıktıklarını dile getiren Erol Kayaoğlu, “Faaliyette bulunduğumuz her alanda başarılı bir performans sergiledik. Ciroda ivmelenme yaşadık. Rekor satış adetlerine doğru emin adımlarla ilerlediğimiz ürünler var. Örneğin kazan satışlarında yüzde 20 ile geçen yılın üzerinde bir büyüme rakamına ulaştık” diye konuştu. Erol Kayaoğlu, artan maliyetleri fiyat listelerine kademeli olarak yansıtarak tüketicileri korumaya çalıştıklarına değindi. Kayaoğlu: “Tüketici finansmanı çalışmalarımız ile 36 aya varan taksitlendirme imkanı sunuyoruz. Kredi kartı çözümlerimizi zenginleştirdik. 4 banka kartına 12 taksit ve diğer banka kartlarına 9 taksit seçenekleri ile tüketicilerimizin alım gücüne katkıda bulunuyoruz. Ürünlerimizin kolay satın alınabilir hale gelmesi için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Ayak izimizi bırakmak ve kalıcı yapmak; tüm ürün gamında hedef satışlara ulaşmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

“Paydaşlarımızın her zaman yanında olma hedefi ile aksiyonlarımıza devam ediyoruz”

Vaillant Group Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Atan, Vaillant’ın “herkes için daha iyi bir yaşama” inandığını; tutkuyla çalışmaya, sürdürülebilir gelişime, teknolojik dönüşüme, mükemmeliyetçiliğe, duyarlı olmaya değer verdiğini söyledi. Atan, “2022 yılında da inovasyon odaklı iş stratejimiz ile verimli, dijital, daha az enerji harcayan, ulaşılabilir ürün ve hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Odak alanlarımızı müşterilerimizle iletişimimizde ve pazarlama faaliyetlerimizde de öne çıkarıyoruz. 2021 yılında marka kimliğimizi baştan aşağı yeniledik. 2022 yılında geliştirdiğimiz sürdürülebilir söylemler ve iletişim stratejilerini bu doğrultuda uygulamaya aldık. Vaillant Türkiye olarak doğru odaklanmış iletişim faaliyetlerimize, müşteri memnuniyeti projelerimize ve tüm paydaşlarımıza destek olma hedefimize uygun aksiyonlarımıza devam ediyoruz. Evlerde konfor yaratmak, enerji verimli ürünlerle dünyamızın ve müşterilerimizin iyiliği için çalışmak ve bunu markamızın tüketici nezdinde sahip olduğu değerleri daha da sağlamlaştırarak yapmak bundan önce olduğu gibi bundan sonra da her zaman en önemli önceliğimiz olacak” diye konuştu.

Vaillant’ın geçtiğimiz yıl hayata geçirdiği marka evi çalışmasına değinen Atan, “Vaillant markası “Verimlilik-tasarruf, sürdürülebilirlik ve teknoloji” kavramları ile anılıyor. Bugünden yarını düşünen; yani kaynakları korumayı önemseyen, geri dönüşümü hayatına entegre edebilmiş, konfor ile verimliliği bir arada arayan kullanıcılar, Vaillant’ın hedef kitlesini oluşturuyor. Hayata geçirdiğimiz tüm çalışmalarda ortak amacımız, tüketicilerimizin, yaşanabilir bir geleceğe yatırım yapmak adına daha fazla sürdürülebilir ürün ve hizmet talep etmesini sağlamak. Geleceğin teknolojileri olarak gördüğümüz ısı pompaları ve hidrojenle çalışan ürünlerle hem enerji çeşitliliği sağlıyor hem de bu enerjilerin tüketicilerin kullanımına sunulması için önderlik ediyoruz. En teknolojik, en sürdürülebilir, en verimli ürünleri üretmek ve en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak bizim iddiamız. Bu hedeflerimiz doğrultusunda 2022 yılında aksiyonlarımızı almaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.