ŞİMŞEK’TEN TRANSFER YASAĞI AÇIKLAMASI

Süper Ligdeki temsilcimiz Yukatel Adana Demirspor, yaptığı açıklamayla kulübün kalıcı nitelikte bir transfer yasağının bulunmadığını duyurdu. Yukatel Adana Demirspor'dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Bugün...

ŞİMŞEK’TEN TRANSFER YASAĞI AÇIKLAMASI
Yayınlama: 15.05.2024
A+
A-

Süper Ligdeki temsilcimiz Yukatel Adana Demirspor, yaptığı açıklamayla kulübün kalıcı nitelikte bir transfer yasağının bulunmadığını duyurdu.

Yukatel Adana Demirspor’dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Bugün basında transfer yasağına ilişkin çıkan haberlerle ilgili olarak; daha önce de kulübümüzün resmi sayfalarından duyurulduğu üzere kaynak olarak gösterilen sayfalar; açılan dosyaları göstermekte, her pazartesi güncellenmekte ve uyarı olarak yayınlanmaktadır. İlgili aksiyonlar alındıkça da dosyalar kapanmaktadır. Dosyalar kapandıkça da transfer engelleri kalkmaktadır. Kulübümüzün kalıcı nitelikte transfer yasağı bulunmadığını ve gerekli aksiyonların alınacağını kamuoyunun bilgisine bir kez daha sunarız.”

GÖZLER ANTALYA’DA

Mavİ-Lacivertli ekip, Cuma günü saat 20.00’de deplasmanda oynayacağı Bitexen Antalyaspor maçının hazırlıklarını devam ettiriyor. Teknik Direktör Hikmet Karaman, takımını en iyi şekilde Antalya maçına motive ediyor.

Kaynak: Adana Demirspor / Haber Bülteni

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.