Sihirli Sesler’den muhteşem konser

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Yaz dönemine girilmesiyle birlikte Adana’da sanat ağırlıklı faaliyetlerde artış gözlenmeye başlandı. Pandeminin etkisinin azalması, maske takma zorunluluğunun artık gerilerde kaldığı şu günlerde, gerek Türk...

Sihirli Sesler’den muhteşem konser
Yayınlama: 01.06.2022
A+
A-

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Yaz dönemine girilmesiyle birlikte Adana’da sanat ağırlıklı faaliyetlerde artış gözlenmeye başlandı. Pandeminin etkisinin azalması, maske takma zorunluluğunun artık gerilerde kaldığı şu günlerde, gerek Türk Sanat Müziği ve gerekse de Türk Halk Müziği Konserlerine vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.

Gazette TV Moderatörü Serkan Uçar’ın sunumunu yaptığı SİHİRLİ SESLER MÜZİK TOPLULUĞU, muhteşem bir konsere daha imza attı.

Sihirli Sesler Müzik Topluluğu’nun kurucusu ve şefi Av.İkbal Özlem Arıoğlu, 1 aylık yoğun çalışma temposunun ardından gerçekleşen konserde salonun şarkılara eşlik ettiğini, tempo tuttuğunu belirterek, “Enstrümanlardan Koristlere, Solistlerden İzleyicilere kadar hemen herkes evine mutlu gitti” dedi.

Sahne konsepti, ışıklandırma, repertuar ile kadın ve erkek koristlerin sahne dizilimindeki farkı yaratan Şef İkbal Özlem Arıoğlu, 2022 konserlerine damga vurdu. Şef İkbal Arıoğlu’nun, önceki konserlerinde yaşanan coşku ve memnuniyet; önümüzdeki dönemde gerçekleşecek konserlerin de şimdiden merakla beklenmesini sağladı.

Sihirli Sesler Müzik Topluluğu’nun son konserindeki performans; her yaştan müzik grubunun farklı seslerle, farklı seyirci kitlelerini hedef alan konserlere farklı bir boyut ve farklı bir bakış açısı getirdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.