Güncel Spor

Seyhangücü’nde mesai başladı

  (HABER MERKEZİ)-TOROS-Amatör Süper Lig ekiplerinden Seyhagücü, yeni sezonun ilk antrenmanını gerçekleştirdi. Lacivert-Mavili ekibin Başkanı Serdal Şimşir, “2022-2023 sezonunun açılışını gerçekleştirdik. Tüm takımlara sakatlıksız bir sezon diliyorum” ifadesini kullandı. Seyhangücü’nün..

Seyhangücü’nde mesai başladı

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Amatör Süper Lig ekiplerinden Seyhagücü, yeni sezonun ilk antrenmanını gerçekleştirdi. Lacivert-Mavili ekibin Başkanı Serdal Şimşir, “2022-2023 sezonunun açılışını gerçekleştirdik. Tüm takımlara sakatlıksız bir sezon diliyorum” ifadesini kullandı.

Seyhangücü’nün yeni sezonda başarılı olması adına ellerinden geleni yapacaklarını belirten Başkan Şimşir, “Teknik kadromuz ve futbolcu kardeşlerimizin her zaman yanında olacağız. Birlik ve beraberlik içerisinde hedefe yürüyeceğiz. İyi bir hazırlık dönemi geçirdikten sonra, lige bomba gibi gireceğiz” dedi.

Antrenör Alican Açıkbaş, yeni sezonun yeni bir umut olduğunu söyledi. İyi bir hazırlık dönemi geçirmeyi planladıklarını bildiren Açıkbaş, “Takımımız güçlendi. Mevcut kadroyu büyük bir ölçüde koruduk. Liglerin başlamasını sabırsızlıkla bekliyoruz. Hedefimiz ligi en iyi yerde tamamlamaktır. Bunun içinde çok çalışacağız” diye konuştu. Haber: Hayrettin GÜNBEYİ

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL