Seyhan Rotary’den Tenis Turnuvası

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Adana Seyhan Rotary Kulübü, Atlıspor Kulübü ve Mask Tenis Akademi işbirliği ile ödüllü tenis turnuvası düzenleyecek. Turnuvanın geliri Şehit ve Gazi Çocukları yararına kullanılacak. Seyhan...

Seyhan Rotary’den Tenis Turnuvası
Yayınlama: 04.08.2022
A+
A-

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Adana Seyhan Rotary Kulübü, Atlıspor Kulübü ve Mask Tenis Akademi işbirliği ile ödüllü tenis turnuvası düzenleyecek. Turnuvanın geliri Şehit ve Gazi Çocukları yararına kullanılacak.

Seyhan Rotary Kulübü 2022-2023 dönem başkanı Tolga Akman, turnuva İçin kayıtların başladığını ve 8 Eylül’de ki son kayıt gününden sonra Mask Akademi Atlıspor Kulübü Tenis kortlarında gerçekleşeceğini söyledi.

GELİRİ ŞEHİT VE GAZİ ÇOCUKLARINA

Başkan Tolga Akman, “Sosyal sorumluluk projemiz kapsamında turnuvamızın geliri Şehit ve Gazi Çocuklarımız yararına kullanılacak. Tenis severleri ödüllü turnuvamıza katılmaya davet ediyoruz. Kulübümüzün sosyal projeleri devam edecek” dedi.

BAŞKAN AKMAN TEŞEKKÜR ETTİ

Seyhan Rotary Kulübü dönem başkanı Tolga Akman, “Tenis turnuvamız için emek veren yönetimimize, tüm üyelerimize, kıymetli eşlerine, ayrıca projemize destek olan Adana Atlıspor Kulübü başkanına, yönetimine, Mask Tenis Akademi yönetimine ve sponsorlarımıza çok teşekkür ederiz” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.