Seyhan Rotary’den  örnek davranış

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Adana Seyhan Rotary Kulübü sosyal faaliyetler kapsamında Şehit ve Gazi Çocuklarının Atlıspor Kulübü Yaz Okuluna katılımlarını sağladı. Seyhan Rotary Kulübü Başkanı Tolga Akman, “Vatanımız için...

Seyhan Rotary’den  örnek davranış
Yayınlama: 19.08.2022
A+
A-

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Adana Seyhan Rotary Kulübü sosyal faaliyetler kapsamında Şehit ve Gazi Çocuklarının Atlıspor Kulübü Yaz Okuluna katılımlarını sağladı.

Seyhan Rotary Kulübü Başkanı Tolga Akman, “Vatanımız için canı pahasına mücadele eden şehit ve gazilerimize borcumuzu ödememiz mümkün değil . Onların evlatları için de ne yapsak az .Şehit ve Gazi çocuklarımızın sosyalleşmesi ve rehabilitasyonuna katkı koymak adına, 5 çocuğumuzun Adana Atlıspor yaz kampına katılımını sağlamaktan çok mutluyuz. 2 hafta boyunca tüm aktivitelerden faydalanan çocuklarımız yaptığım ziyarette de  samimi bir şekilde onlara ne kadar değerli bir hediye verdiğimizi söylediler ve teşekkür ettiler ki biz de ne kadar doğru bir iş yaptığımızın farkına vardık ve gerçekten çok mutlu olduk. Atlıspor yönetimine ve değerli başkanı Ali Cerit’e , tüm kulüp yönetimimize ve üyelerimize de projeyi hayata geçirmekte ki destekleri için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.