Güncel

Müftü Taşcı, manevi danışmanlarla istişare toplantısında buluştu

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Adana İl Müftülüğü, öğrenci yurtlarında manevi danışman olarak görev yapan personele yönelik istişare toplantısı düzenledi. Adana İl merkezinde ve ilçelerinde bulunan KYGM ve TDV yurtları ile gençlik merkezlerinde manevi..

Müftü Taşcı, manevi danışmanlarla  istişare toplantısında buluştu

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Adana İl Müftülüğü, öğrenci yurtlarında manevi danışman olarak görev yapan personele yönelik istişare toplantısı düzenledi.

Adana İl merkezinde ve ilçelerinde bulunan KYGM ve TDV yurtları ile gençlik merkezlerinde manevi danışmanlık ve rehberlik hizmeti sunmak üzere görev alan personelin katıldığı toplantı, İl Müftülüğünde gerçekleştirildi.

Toplantının açış konuşmasını yapan Müftü Taşçı; “Gençlerimize hayatın her alanında dokunabilecek hizmetler noktasında Diyanet İşleri Başkanlığı ve Adana İl Müftülüğü olarak her konuda her şeye hazırız. Bu konuda gençlere ulaşmak için onların manevi değerlerini, moral değerlerini, etik değerlerini daha yukarıya çekmek için elimizden gelen gayreti gösterme noktasında son derece istekliyiz.” dedi.

Yapılan toplantı vesilesiyle 2022 yılı 2. Dönem Manevi Danışman olarak görev alan tüm personele teşekkür ederek yapacakları hizmetlerde kendilerine başarılar diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL