Mikro akımla gelen güzellik

Mikro akımla gelen güzellik
Yayınlama: 24.03.2023
A+
A-

 

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Uzman Estetisyen Cemile Der, sadece ileri yaşta olanlar için değil genetik ya da çevresel faktörlerden dolayı sarkan ya da kırışan cildin çözümsüz olmadığını belirterek, güzellikte yeni trend olan Mikro Akım tedavisinin “mucize” denilebilecek sonuçlar verdiğini bildirdi.

Adana’da cilt bakımı, kişiye özel analiz, lazer epilasyon, agrasif işlemler, medikal ayak bakımı ve  bölgesel incelme gibi tepeden tırnağa güzelliğe ve bakıma dair tüm işlemlerin Avrupa standartlarında verildiği Cemile Der Beauty Güzellik Merkezinin kurucusu, Uzman Estetisyen Cemile Der,  mikro akım tedavisinin faydalarını anlattı.

Sıcak yaz günlerinin yaklaştığı şu günlerde yaza pırıl pırıl, genç ve ışıldayan bir cilt, mankenleri aratmayan sıkı bir vücutla girmenin mümkün olduğunu belirten Cemile Der, son dönemlerin en trend uygulaması olan mikro akım tedavisinin sonuçlarının “mucize” denilebilecek kadar olumlu olduğunu ifade etti.

Acısız ve yan etkisiz bu yöntemle kaybedilen hücre potansiyelinin 10 μA aralığındaki zayıf darbeli akım kullanarak yeniden kazanıldığını belirten Cemile Der, “Mikro akım tedavisi tüm kasları çalıştırmak ve cildimizi şekillendirmeye yardımcı olan düşük voltajlı elektrik akımlarıdır. Bu mucize cihaz yaydığı mikro akımlarla kasları ve cildi şekillendirir sıkılaştırır ve kaldırır” ifadelerine yer verdi.

 KULLANIM ALANLARI

Cemile Der, mikro akımın  sadece yüz değil, bacak ve iç bacak sıkılaşması,sırt toparlama,  selülit tedavisi, popo kaldırma. karın toparlama, yüz ovalini belirginleştirme ve boyundaki sarkma ve kırışıklıkları gidermede kullanıldığını bildirdi.

Yeni dönemin bu en trend uygulamasının, cildin hücresel potansiyeli geri yüklediğini, lipitlerin, proteinlerin, enzimlerin ve hücre aktivitesinin diğer bileşenlerinin üretim sürecini başlattığını vurgulayan Cemile Der, “Mikro akım tedavisi ayrıca, insan vücudunda protein yapımı, hormon ve nörotransmiter sentezi gibi yaşamsal süreçlerin devam edebilmesi için gerekli olan amino asitlerin taşınmasını sağlıyor, yenilenme yeteneğini geri kazandırıyor” dedi.

 YÜZ GERME SONUCU

Cemile Der, mikro akım tedavisinin cildin görünümünü iyileştirdiği kadar renk ve tonu da eşitlediğini, bu yöntemle sarkık ya da kırışık ciltten kurtulan danışanlarının  işlemi “5 dakikalık yüz germe” olarak tanımladıklarını, aldıkları olumlu geri dönüşlerin danışanları kadar kendilerini de mutlu ettiğini sözlerine ekledi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.