MEHMET KUTLU: TARAFTARLARIMIZLA BÜTÜNLEŞTİK

Bitexen Adana 1954 FK’nın 2.Başkanı Mehmet Kutlu, halkın takımı olarak yeni sezonda evlerinde oynayacakları müsabakaları Ali Hoşfikirer Stadı’nda oynamayı planladıklarını söyledi. Büyük bir mücadelenin ardından TFF...

MEHMET KUTLU: TARAFTARLARIMIZLA BÜTÜNLEŞTİK
Yayınlama: 14.05.2024
A+
A-

Bitexen Adana 1954 FK’nın 2.Başkanı Mehmet Kutlu, halkın takımı olarak yeni sezonda evlerinde oynayacakları müsabakaları Ali Hoşfikirer Stadı’nda oynamayı planladıklarını söyledi.

Büyük bir mücadelenin ardından TFF 3.Lig 4.Grupta şampiyonluğa imza attıklarını ve yeni sezonda 2.Ligde mücadele edeceklerini dile getiren Turuncu-Beyazlı ekibin 2.Başkanı Mehmet Kutlu, “Yeni Adana Stadı’nda kupa töreninde büyük bir coşku yaşandı. Taraftarlarımızla bütünleştik. Bu birlikteliğin yeni sezonda da devam etmesini istiyoruz. Biran önce Ali Hoşfikirer Stadı’nın lig oynanacak kriterlere gelmesini bekliyoruz” diye konuştu.

2.Başkan Mehmet Kutlu, Başkan Menderes Kutlu’nun hedefleri doğrultusunda daha yapacakları çok işlerin olduğunu belirterek, “2.Ligde de şampiyon olmayı hedefliyoruz. Herkesin desteğine ihtiyacımız var” dedi.

Kaynak: Bitexen Adana 1954 FK / Haber Bülteni

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.