Spor

MEHMET KUTLU: 3.LİGE ÇIKACAĞIZ

  Bölgesel Amatör Ligde yeni sezonda şampiyonluk hedefleyen halkın takımı Adana 1954 FK’nın 2.Başkanı Mehmet Kutlu, taraftarlarının büyük destekleri ile yeni sezonda 3.lige çıkacaklarını söyledi. Teknik kadronun takımlarını yeni sezona..

MEHMET KUTLU: 3.LİGE ÇIKACAĞIZ

 

Bölgesel Amatör Ligde yeni sezonda şampiyonluk hedefleyen halkın takımı Adana 1954 FK’nın 2.Başkanı Mehmet Kutlu, taraftarlarının büyük destekleri ile yeni sezonda 3.lige çıkacaklarını söyledi.

Teknik kadronun takımlarını yeni sezona en iyi şekilde motive ettiğine dikkat çeken 2.Başkan Mehmet Kutlu, “Başkanımız Menderes Kutlu’nun önderliğinde yeni sezon şampiyon olacağımıza canı gönülden inanıyoruz” diye konuştu. 2.Başkan Mehmet Kutlu, Pazar günü deplasmanda Gaziantep Araban Belediye ile hazırlık maçı oynayacaklarını vurguladı.

25 Eylül’de organize edecekleri konser ile halkın takımının halk ile bütünleşeceğini dile getiren 2.Başkan Mehmet Kutlu, “Serkan Kaya ile Hande Yener’in sahne alacağı konserimiz, saat 19.00’da Mimar Sinan Konser Alanı’nda    gerçekleşecek. Konserimiz ücretsizdir” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL