M1 Adana’da Ağustos serinliği

M1 Adana’da Ağustos serinliği
Yayınlama: 10.08.2022
A+
A-

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-M1 Adana AVM’nin Ağustos ayı boyunca her cumartesi gerçekleşen Açıkhava canlı müzik etkinlikleri Caz’ın büyüsü, Latin Müziğinin coşkusu ve 80’li, 90’lı yılların nostaljisi ile adeta izleyicileri serinletiyor.

M1 Adana Alışveriş Merkezi’nin Ağustos ayı boyunca  açık havada hafta sonları gerçekleştirdiği müzik etkinlikleri  7’den 70’e kadın ,erkek ,çocuk herkese hitap eden yönü ile  “BİR BAŞKA” yaşanıyor. Ağustos boyunca 4 hafta sonu farklı konseptlerde gerçekleştirilecek olan Açıkhava konserlerinin ilki 6 Ağustos cumartesi gerçekleştirilen “CAZ KONSERİ” ile başladı. Ağustos boyunca her cumartesi günü akşam serinliğinde M1 AVM Açıkhava konser alanında saat 19.00-20.00 saatlerinde gerçekleştirilecek olan konserlerin ilki olan Caz konseri büyük bir ilgi ve beğeni ile izlendi.

Etkinlik çerçevesinde 13 Ağustos Cumartesi günü “LATİN RÜZGARI”  etkinliğinde 7’den 70’e herkese dans ettirecek LATİN müzikleri KONSERİ düzenlenecek. 20 Ağustos Cumartesi günü ise “80’LER ŞARKILARI” anıları canlandıran unutulmaz şarkılarla nostalji rüzgarı estirecek. 27 Ağustos Cumartesi günü ise “90’LARIN ŞARKILARI” hiç eskimeyen şarkıları ile M1 Adana AVM ziyaretçilerini geçmişe götürecek…

  M1 Adana Alışveriş Merkezi Müdürü Yalçın Öz : “M1 Adana’da bu yıl  gerçekleştirdiğimiz “Açık hava Müzik Etkinlikleri” yaz aylarında ağustos sıcaklarının yoğun etkisinin hissedildiği Adana’da ziyaretçilerimize  adeta  müziğin ferahlatıcı etkisi  ile bir akşam serinliği yaratacak şekilde düşündük. Caz’dan, Latin Rüzgarı’na, 80’ler ve 90’lardan esen nostalji rüzgarları ile müzik dolu bu etkinliklerimize tüm Adanalıları bekliyoruz.” Dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.