Kutlu, ‘Taraftarlarımızla bütünleşeceğiz’

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Bölgesel Amatör Ligde yeni sezonda şampiyonluk hedefleyen halkın takımı Adana 1954 FK, Pazar günü saat 16.00’da Pozantı ilçe stadında taraftarları ile buluşuyor. Yeni sezon...

Kutlu, ‘Taraftarlarımızla bütünleşeceğiz’
Yayınlama: 13.08.2022
A+
A-

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Bölgesel Amatör Ligde yeni sezonda şampiyonluk hedefleyen halkın takımı Adana 1954 FK, Pazar günü saat 16.00’da Pozantı ilçe stadında taraftarları ile buluşuyor. Yeni sezon öncesi kamp çalışmalarını Pozantı’da devam ettirdiklerini belirten 2.Başkan Mehmet Kutlu, “Taraftarlarımız antrenmanımızı izlemeye gelecek. Pozantı’da büyük bir coşku yaşanacak. Bu sezon ilk kez taraftarlarımızla bütünleşeceğiz ” dedi.

Geride bıraktığımız sezon Başkan Menderes Kutlu’nun önderliğinde Adanalı futbolseverlere büyük bir heyecan yaşattıklarını anlatan 2.Başkan Mehmet Kutlu, “Bu yılda taraftarlarımız yanımızda olacak. Kaplanlar Grubu, liseli gençler ve her yaştan futbolseverler, Adana’da Muharrem Gülergin Stadında tribünleri tıklım, tıklım dolduracak. Engelleri bir, bir aşarak takımımızı layık olduğu 3.futbol ligine taşıyacağız” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.