Kalabas ASKON’u ziyaret etti

Kalabas ASKON’u ziyaret etti
Yayınlama: 02.12.2022
A+
A-

 

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Genel Merkez Üniversite Komisyonundan Mehmet Kalabas Anadolu Aslanları İş Adamlar Derneği (ASKON) Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan’ı ziyaret etti.

Karşılıklı bölgesel faaliyetler ve projelerden bahsedilen görüşmede Başkan Çalışkan: “Ziyaretiniz bizi ziyadesiyle memnun etti. Anadolu Gençlik Derneği; evrene, çevreye ve insanlara karşı sorumluluklarının farkında, tarihe, çağına ve yarınlara duyarlı bir dernek olduğunu topluma defalarca göstermiştir. Bilgili, inançlı ve çalışkan bir neslin yetişmesinde öncülük ettiğinizi ve bu yolda yapmış olduğunuz faaliyetleri yakından takdirle takip etmekteyiz. Bu yolda başarılarınızın devamını diliyorum. Allah yardımcınız olsun.” dedi.

İyi dilek temennileri için Başkan Çalışkan’a teşekkür eden Mehmet Kalabas, AGD olarak üniversitelerde gerçekleştirmiş oldukları faaliyetler hakkında ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan’a geniş bilgiler verdi. Kalabas : “İyinin, doğrunun, faydanın ve adaletin yeryüzüne egemen olması için ırk ayrımı yapmaksızın mazlumların yanında olacak nesiller yetiştirmek bizim için büyük bir onurdur. Bu yolda sizlerin de desteğiyle çalışmalarımıza devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Görüşme karşılıklı hediye takdimiyle son buldu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.